Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverok-buli-randik? Közben a...

Haverok-buli-randik? Közben a feleség otthon?

Figyelt kérdés

A férjem az elmúlt hónapokban randizgatott egy kolléganőjével, akit csak palira akart venni... aztán bebukott...

Komolyan ez kell, egyre távolabb vagyunk egymástól, a háztartás-csemetenevelés lett az életem, jó ha 2órát látom naponta... és azért nem jön haza mert csajozik.

Ha ezért "beszólok" még meg is sértődik. Utoljára feb mentünk el egy moziba, azóta ha sétálunk az utcán akkor a kezem se fogja meg...

Ezek után még akarjak javítani a házasságon?


2012. máj. 2. 21:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%

Egyértelmű,hogy azért csajozik,mert elveszítette a feleségét,mint nőt.Írtad,hogy a háztartás és a gyerek lett az életed központja.Hol van benne a férjed?

Mióta vagytok házasok? Mit tettél meg eddig,hogy javíts a helyzeten? Szoktatok a gyerek nélkül kettesben elmenni valahova? Szoktad kezdeményezni a szexet?

2012. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Ne, felesleges.

Én egy ilyen pasit otthagynék.

2012. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Elöször megbeszélném vele, hogy neki te vagy a felesége, ha melletted randizni akar, akkor legyen szives úgy intézni, hogy NEKED legalább annyi idöd legyen szintén férfiakkal találkozgatni - mert akkor neked is jár ennyi.

Ha ez nem tetszik neki, mint ötlet, akkor tisztázd vele, hogy vagy VELED él és akkor nincs mással randi, a haverok meg bulik mögötted valahol következnek a sorban vagy pedig fogod a gyerekeket és elválsz töle.

2012. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%

Sok igazság van abban,amit az első írt. Sok nő,ha megszületik a gyerek,elfelejti,hogy férje is van. Csak a gyerek létezik a számára és nem törődik a házasságával.

Tisztáznod kellene,hogy TE mit rontottál el,és helyrehozni a házasságot.

Könnyű azt mondani,hogy elválok. De a gyereknek apa is kell.

2012. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Első: ha a férjed-feleséged napi 2órára tisztel meg téged, és akkor is csak annyit látsz belőle, hogy munkába készül, kicsit nehéz bevonni, az életed részévé tenni, vagy mennél vele xrni? mert a reggeli kv után ő elvonul...:( Hétvégén neki mindegy mi van gépezik.

Ha felvetem, menjünk el vhová csak mi, akkor a gyerekfelügyeletet úgy adja be, hogy szó szerint lelkiismeret furdalásom van... Írtam, feb voltunk utoljára kettesben... Pedig hétvégén lenne pár órára felügyelet.

Kérdezted a szexet, nincs. Éjjel fél egykor már nem vagyok olyan állapotban, hogy még az is legyen, úgy, hogy 3óránkét szoptatom a lányunk éjjel is... És gályázok utána is eleget, elfáradok. Na meg nekem az nem együttlét, hogy nyúlként 1-2-3-jócakát:(

Itthon vagyok szépen, kívánatosan, kop kop jól nézek ki a két pici után, ápoltan, tisztán, csiniben. Észre se vesz.

Kettes: hát elhagyni, sajna ez felé megyünk, csak a család azt próbálja, tartsam össze a családot, ami a nő feladata, de ahhoz kéne egy férfi...

2012. máj. 2. 22:10
 6/23 A kérdező kommentje:
Persze elrontottam, hogy 8ig alhat reggel, míg engem a két gyereke szétkap, hisz az anyuk vagyok, 10kor már nincs itthon, napközben rá gondolva készül a kaja, hogy ÉJJEL FÉL1kor tudjon enni, mint egy disznó, a mocskot otthagyva bedögölhessen mellém, kocsmaszagúan, bagószagúan... mert nem csak a munkában volt ennyi ideig...:( És várja a tiszta ruha a rendezett lakás...
2012. máj. 2. 22:14
 7/23 A kérdező kommentje:
Gyerekeknek apa: hol lenne az apjuk, ha soha sincs velük, ha itthon kell lennie velük hétfőnként 2órát nélkülem, ő már 40perc után hív, hogy nem bírja, üvölt a gyerekekkel mindenért, olyan undorral néz rájuk annyira tele a töke velük, rossz látni... Pedig Ő akarta őket.
2012. máj. 2. 22:17
 8/23 anonim ***** válasza:

Hogy érdemes-e megmenteni,ezt neked kell tudni.Szereted még?

Addig én biztos nem adnám be a válási papírokat,amíg részemről mindent meg nem tettem azért,hogy helyrehozzam.Ehhez két ember kell,de amíg tudom,hogy mit tudnék tenni,én miben tudnék változatni jó irányba,addig nem adnám fel.Válni bármikor lehet,küzdeni nehezebb.

Nem világos,hogy miért van lelkiismeretfurdalásod,ha rábízod a gyereket valakire egy délutánra.Akkor nem lesz rossz a lelkiismereted,ha csonka családban fogod őt felnevelni?

Szervezz programot,hétvégén próbáld meg elcsábítani.Nem éjjel egykor kell a végzet asszonyának lenni,de nőnek gyerek mellett is meg kell maradnom és az dícséretes,hogy tiszta vagy és tipp-topp,de gondolom nem a szappanillatoddal hoztad őt lázba annak idején.Valamit csak tudtál,mikor összejöttetek,kezd el ezeket újra előhozni,ehhez pedig kell,hogy kettesben legyetek.Nem leszel rossz anya,ha pár órát külön leszel a gyerekedtől.

2012. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Közben írtál még.Tényleg csak egy kérdésre válaszolj: Szereted?
2012. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ó én most szívesen adom a kicsiket. Eszemben sincs a szoknyámra ültetni őket.

A lelkiismeret furdalás oka nem én, hogy xr anya vagyok, mert lepasszolom a gyerekeket, hanem hogy másra bízom őket, másnak kell velül kínlódni. Mást terhelek vele, pl a nagymamát. Ezt ő úgy tálalja, hogy szegény anyu fáradt fáj a háta és hát Tökfej eleven, Bogyóka meg sírós... És csak sorolja sorolja... a végére a kedvem is:( És ezzel kifogást is keres, miért nem akar velem elmenni valahová.


Tegnap pl az anyjáéknál ebédeltünk(itthon elkezdtem volna főzni, mikor meghívtak), lett volna felügyelet a kicsikre, én még a levest se ettem meg, ő már a gépnél ült, és eszébe se volt előjönni. A cukrászdába nem akart elsétálni 2utcányira...:(

De a hosszúhétvégén megcsinálta, hogy amikor már a gyerekeket fürdetni altatni kell, ő lelépett itthonról, megvárta amíg elkezdem kitenni a pizsiket, a gyerekek is kornyadtak, ő meg jajj az xy, hátha ráér, és elment itthonról. És este7kor már a tényleg fáradt nagyikat se lehet piszkálni, hogy ugyan kérlek gyere már... És ami, a férjem nem is hív, hogy tartsak vele.

2012. máj. 2. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!