Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jött el az első komoly...

Most jött el az első komoly szerelem az életemben és a szüleim nagyon ellenzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy amerikai srácról van szó, aki velem egy idős és nagyon szerelmesek lettünk, rengeteget lógunk együtt, olyan az egész, mint amire mindig is vágytam.. 19 éves vagyok és kamaszkoromban sem volt senki, akibe ennyire beleestem volna, rendes barátom sem volt tulajdonképpen. A szüleim, főleg anyu viszont kezdettől ellenzi, mert nem szimpi neki, nem az a típus, akit elképzelt mellém és szerinte megváltoztam. Egy helyen tanulunk és mindketten komolyan gondoljuk az életünket, szerintem nem változtam meg, csak boldog vagyok és élem a normál tizenévesek életét, meg amúgy sem férjet keresek még magamnak ennyi idősen, csak egy fiatal srácot, akivel jól érzem magam. Nem tudom mit tegyek, hogy elfogadják, egy ideje kapok modellmunkákat, meg mellette dolgozom 4 órában és ez bőven fedezné az albérletet, de úgy érzem, hogy akkor nagyon megharagudnának, viszont nem felügyelné senki, hogy ki alszik nálam, mikor hova megyek. Ti mit tennétek a helyemben?
2013. márc. 19. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek a lehetőségek adottak, akkor megmondanám a szüleimnek, hogy próbálják elfogadnia fiút, hiszen nincs okuk az ellenkezőjére, ha nem hajlandóak erre, akkor megmondanám, hogy költözök albiba.
2013. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Mennék albérletbe. Nem lázadásból, nem azért, hogy bárkinek bármit az orra alá dörgöljek, hanem mert nekem így optimális. A szüleimnek elmondanám, hogy ez nem ellenük irányul, egyszerűen úgy érzem, hogy ki akarom magam próbálni önállóan. Ha ezért megharagudnak, akkor haragudjanak, majd megunják, és megnyugszanak. :)


Ha hosszabb távra gondolkodsz, albérlet helyett leasingelj lakást, vagy vegyél fel hitelt. Ugyanaz, mint az albérlet, csak a futamidő végén a tied lesz a lakás, azaz nem kidobod a pénzed (odaadod ajándékba valakinek, akinek már van 1-nél több lakása), hanem legalább egy része téged szolgál hosszú távon is. Ennek ellenérve, hogy tovább állni egy saját tulajdonból körülményesebb, mint egy bérleményből. (El kell adni.)


Azért arra vigyázz, hogy ha nem szánod véglegesnek a srácot, ne hozzatok össze gyereket. ;)

2013. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező!

Fehér emberről van szó?

2013. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az miért nem mindegy? :P
2013. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Tőlem lehet akár hottentotta is, de lehet, hogy az anyának nem mindegy.
2013. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fehér, igen, egy normális, laza srác. Lakáshitelt nem akarok felvenni, mert külföldi egyetemre gyűjtök és eleinte inkább csak egy szobát bérelnék valahol.
2013. márc. 19. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: hogy hogy csak egyes számban beszélsz? "Lakáshitelt nem karok felvenni," stb. Az amerikai nem akar beszállni?
2013. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem értem, mibe kéne beszállnia? Nem összeköltözni akarok vele, csak én szeretnék külön lakni, hogy ne szóljanak bele abba, hogy kivel mikor találkozom.
2013. márc. 21. 11:28
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedbe a srác volt a fontos, nem az albérlet. Ha megteheted, költözz el, azt annyi. Azzal jársz, akive akarsz. Ha egyszer mindenre futja..
2013. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyan alakult a dolog? Elköltöztél azóta?
2013. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!