Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elcsábítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elcsábítani valakit, akinek komoly kapcsolata van?

Figyelt kérdés
A fodrászomról lenne szó, aki férfi, ezt azért írom, mert csak ott van esélyem beszélni vele, mikor megyek hozzá. Tudom, hogy együtt él egy lánnyal, állítólag szereti, sokat szoktunk beszélgetni, de úgy érzem, hogy én is tetszek neki, sokszor célozgat rá. Mit kellene tennem? Csak azt ne írjátok, hogy ez mennyire nem etikus, mert teszek rá. Sajnos a mai világban ez így működik, ha normális pasit akarsz akkor el kell csábítani a barátnőjétől. Szóval az olyanokat kérem mellőzni, hogy felejtsd el, keress mást, blablabla...

2013. márc. 5. 10:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%

"Sajnos a mai világban ez így működik, ha normális pasit akarsz akkor el kell csábítani a barátnőjétől." Nem mindenkinél, föleg aki cseppnyi empátiával rendelkezik.

És akkor tölem még higgadt választ kaptál:)

2013. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
51%
Legyél titokzatos, érdekes, izgalmas. Ha együtt él a régi csajjal, akkor már túlságosan is kiismerte, biztosan érdekesebb számára egy kihívás, egy titokzatos nő. Tapasztalat:)
2013. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
állj be a sorba nyugodtan ... el tudod képzelni hány vendégét dugta már meg?
2013. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%

1. Igenis etikátlan amire készülsz, egyszerűen felháborító, hogy ilyen mentalitással rendelkezel

2. "ha normális pasit akarsz akkor el kell csábítani a barátnőjétől"-normális pasit nem fogsz tudni elcsábítani a barátnőjétől, ha neked sikerül, akkor más is ugyanúgy le fogja csapni a te kezedről.

2013. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már az empátia dolgot. Mindenki előadja a legyél empatikus dumát, képzeld eddig az összes pasim úgy hagyott el, hogy talált valaki mást, sőt a baráti társaságomban is ez a leginkább jellemző, tehát nehogy már én empatikus legyek mikor senki nem az.
2013. márc. 5. 10:52
 6/45 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, azért mert velem elbánt jópár pasi, nem tudok kiszúrni egy másik pasival, növel, vagy kapcsolattal. Föleg ha szeretik egymást. De nagyon okos vagy ezzel a gondolkodással. Grat.
2013. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező! Hogy te mekkora lúzer vagy! XD
2013. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
87%

"Sajnos a mai világban ez így működik, ha normális pasit akarsz akkor el kell csábítani a barátnőjétől."


Ez miféle trágya szöveg??!! KIsmillió szingli férfi van, aki alig várja, hogy barátnője legyen! Miért nem nézel szét köztük?

2013. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Annyira álszent itt mindenki de komolyan. Úgy néz ki ti romantikus regényeken nőttetek fel. Miért olyan elképzelhetetlen az, hogy valaki együtt van valakivel és közben talál mást akit jobban szeret? Vagy szerintetek ha van valakid akkor azzal kell leélni az életed és pont? Nem házasságról meg gyerekekről van szó. Azt én is tiszteletben tartom. De én igen is ismerek olyat, akinek nagyon sok kapcsolata volt, és sokszor fedték egymást és végül talált olyat akit tényleg szeret és nagyon régóta gyütt vannak, már gyerekük is született. Pedig előtte fél évnél tovább nem maradt meg egy nő mellett.
2013. márc. 5. 11:09
 10/45 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem is álszentek vagytok. Mert ti sose csaltatok meg senkit, esetleg a túlélés érdekében nem vállalnátok be. Amég nem jártatok ilyen cipőben, addig ne ítélkezzetek! Nem tudhatjátok, hogy ezt mi hozhatja ki az emberekből, nem kell mindjárt arra gondolni, hogy jókedvéből csinálnak ilyesmit. És képzeljétek, én is így találtam meg a boldogságot. Előtte én is elítéltem minden ilyesmit egészen addig, amég egy olyan lehetetlen sz@r helyzetbe nem kerültem, ahonnan csak így volt kiút. Ez megtanított arra, hogy ne ítélkezzek mások felett. Lehet lepontozni, úgyis tudom, hogy le fogtok:) Kérdező, sok sikert:)
2013. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!