Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tolna vagy Baranya megyében...

Tolna vagy Baranya megyében nagyon jó ügyvéd, aki családjoggal (is) foglalkozik?

Figyelt kérdés

Ha nem pont jó a kategória, bocsi..

Elég bonyolult helyzetben van egy család, én közeli barát vagyok, és próbálok segíteni nekik, viszont csak annyit tudok most, hogy ügyvédet keresek nekik. 15 napon belül kell felebezniük, ezalatt kellene egyet találnom, aki elvállalja. Nagyon jó és korrekt ügyvédet keresek. Tényleg szükség van rá, szörnyű helyzetben vannak, és ha nem találunk ügyvédet, akkor nem akarok nagyon nagy szavakkal élni, de nem csak egy jó pár ember, de egy 11 éves kislány élete is tönkre megy. Én húgomként szeretem, bár nem vagyunk rokonok, nagyon szeretnék segíteni nekik.

Szóval a lényeg, melyik ügyvédet ajánlanátok?


Nagyon köszönöm!:)


2013. márc. 19. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Dombóvár, de. Kövesdi Balázs. Nem családjogos, de fiatal, lendületes ügyvéd. 1 próbát megér. Esetleg Dr. Lipovszky Szekszárdon, de szerintem ő sem családjogos... Sok sikert!
2013. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] Ezek a Tolna megyeiek.
2013. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

(Ment a zöld)

2013. márc. 20. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!