Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki számára teher lennék?

Mindenki számára teher lennék?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt minden teljesen normális volt, semmi problémám nem volt. Most pedig mint derült égből "zuhantak rám" a dolgok..

Néha már úgy érzem teher vagyok mindenhol. A szüleim akikkel eddig nagyon jó viszonyban voltunk,mindent megbeszéltem velük, megértőek voltak és mindenben támogattak. Most folyamatosan piszkálnak, gyakorlatilag sehova sem engednek el(már elmúltam 18). Folyamatosan hangoztatják,hogy nekem semmi sem sikerül, nem vagyok elég jó semmihez. Mindenért megszólnak, pl. nincs elég rend, nem csináltam valamit jól. Ha nem reagálok valamire, akkor az a baj, ha igen, akkor meg nagyon pimasz vagyok.. Már annyira belém rögzült, hogy nekem semmi sem sikerülhet. Nem is igazán keresem az emberek társaságát, nem nagyon beszélek már a barátaimmal sem. Csak vagyok egész nap. Ha nem lennék sem hiányoznék senkinek, mindenhol csak teher vagyok.

Nem vagyok egy lelkizős típus, nem szoktam senkinek sem panaszkodni, magamban tartom a problémáimat.

Csak elég kellemetlen azzal a tudattal élni, hogy totális csőd vagyok,akárhogyan igyekszem.. Nem értem mi változott meg ilyen hamar körülöttem.



2013. márc. 20. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi információból itt valaki segít neked megérteni, akkor nagy agytröszt lesz a válaszoló...
2013. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos. Össze-vissza irkáltam. Azt nem értem,hogy én ugyanolyan vagyok, mint tavaly, körülöttem mégis mindenki úgy kezel, mintha valami idegen lennék, akinek semmi helye sincs itt.. Nem tettem semmi rosszat, nem lettem kedvesebb sem , rosszabb sem, nem változtam. Akkor meg mi a baj?
2013. márc. 20. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
lány vagy vagy fiú?
2013. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lány
2013. márc. 20. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy totális csőd! Nagyon sok ember érzi úgy, hogy semmire sem jó, te meg még fiatal is vagy ahhoz, hogy ilyen tudattal élj! A szüleidnek is biztos van egy csomó problémájuk, lehet csak türelmetlenek meg idegesek és ez rajtad csattan.
2013. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!