Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan család, ahol mindenk...

Van olyan család, ahol mindenki szeret mindenkit, nincs ordibálás, veszekedés, utálat?

Figyelt kérdés

Azt mondják ilyen nem létezik...


Mégis miért nem?

Az hogy megértőek vagyunk a többiekkel, és nem veszekedünk, vitatkozunk, ordibálunk, azt nem lehetetlen megcsinálni...



2013. márc. 10. 11:15
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
54%
szerintem ilyen nincs mert az ember gyarló....
2013. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
84%
Van ilyen. És ma már azt mondom, nem csak annak nehéz aki veszekedős családból származik. Lehet, hogy hihetetlen, de én elmúltam húsz éves mikor először csöppentem egy borzalmas családi veszekedésbe. Az akkori barátomékhoz mentem rosszkor. És nagyon nehéz volt felfognom, hogy sokkal több az ilyen család és sokkal több a gonosz ember mint én hittem. Aki nem lát ilyen dolgokat maga körül az nem tud reagálni ezekre a helyzetekre, nem tanul meg kiállni magáért, hisz sosem kellett neki. Fájdalmas csalódások után érti meg, hogy az ember nem "jó".
2013. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
61%
Lehet van, de az nem az én családom. :D
2013. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem sincsen ilyen család. Pl hiába élnek harmonikus életet minden rendben lehet mégis gyűlik a sok feszkó és néha ki kell adni. Nálunk pl nagyon ritka az ilyen eset ,de előfordul. Szerencsére az anyagiakkal minden rendben így olyan apróságokon ,hogy soha nem kapcsolod le a villanyt,ne csapd le a wc ülőkét stb Ilyenkor anyázunk ,de 10 perc mulva már elnevetjük a dolgokat.


Én úgy érzem ,hogy a vitákból tanul az ember hiszen a vita annyit tesz mint megvitat valamit. Legtöbbször értelmes lények módjára meg tudunk beszélni mindent.

2013. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ugyanaz volt mint a 2. válaszolónak. Mi sose veszekszünk, max ilyen apróságokon tesómmal összekapunk, de sose volt hatalmas ordítás, nemszólunk egymáshoz 2 napig meg hasonlók. Egyszer egy osztálytársnőmékhez mentem, 17 évesen, na ott volt balhé. Addig azt hittem hogy mindenkinek tök jó családja van, szeretik egymást, nincs veszekedés, stb. Az én szüleim együtt vannak már 27 éve, teljesen jól megvannak, mindent megtudnak beszélni, egymással is és velünk is. Szóval van ilyen család. 23/L
2013. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk nincs utálat,ordibálás, veszekedés. persze kisebb nézeteltérések akadnak, de kb. 5-10perc után már szent a béke.
2013. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem az a fontos, hogy soha ne a gyerek előtt menjen a feszkó.

Mi is inkább elvonulunk, vagy megvárjuk amíg alszik a gyerek és akkor beszéljük meg a dolgokat. Addig is csillapodnak az idegek.

Én az első komolyabb vitánk után sírva hívtam anyukámat (micsoda felnőtt nő), nem is volt igazam, de megrémített, hogy mennyire összevesztünk. Kérdeztem, hogy-hogy náluk nincs ilyen.

Erre mesélte, hogy náluk is van, viszont ilyenkor elvonulnak. Jól meglepődtem, mert soha nem láttam rajtuk.

2013. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
54%

Nincs ilyen..

Nekem nagyapa meghalt, és mama az élettársával egyfolytába ordít...pedig eddig nem volt baja de be van kattanva. Velem is ordít mama mindig, fuhh -.-"

Velem anya is szokott hogy takarítsak ki..


Tökéletes család nincs, maximum a mesékben :)

2013. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
90%
Velem apám sosincs megelégedve, mindig elhord minden sz@rnak ha nem tetszik neki valami.
2013. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 schocko ***** válasza:
86%
Van, a miénk.
2013. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!