Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ez? Minden...

Normális dolog ez? Minden fontosabb a szüleimnek nálam = (

Figyelt kérdés

Tegnap reggel megbetegettem köhögök lázas vok meg zsong a fejem szarul érzem magam :( Mondtam tegnap a szüleimnek vigyenek el orvoshoz erre ők letudták annyival h vegyek be egy lázcsillapítót, és ha ma is beteg leszek majd ma elvisznek… reggel felkelek apám már elment mondom anyámnak h naon szarul érzem magam jó jó elvisz mielőtt megy melózni. Fél óra múlva keresem sehol senki autó se sehol, f@szán itthagyott :/ Felhívom, megkérdem mi van, erre ő h jajj bocs elfelejtette (???) mert annyi dolga van a melóban h az járt az eszében. Meg h menjek el egyedül mondtam h nem tok mert oan szarul érzem magam meg tök jól esik h ők b@sznak rám. Erre h ne hisztizzek tom h mennyi dolga van (mindig sok dolga van…) és h majd hazaugrik értem vmikor. Azóta is ugrik… meg is dögölhetnék felőle :/ Meg is érdemelnék! Most mit csináljak? És mi van ha este 8kor esnek haza mert szoktak olyat?? Miért fontosabb mindig minden nálam ez más családoknál is így megy? =( Naon felhúztam ezen magam

16/F


2010. aug. 25. 16:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Pihenj. Engem anyám egyszer itthagyott egyedül betegen. Visszaadtam neki azzal, hogy nem ápoltam, amikor beteg volt, sőt, direkt el is mentem itthonról. Azóta lesi minden szavam, ha beteg vagyok.
2010. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
8%
Nem nem minden családban van ez így csak a látszat családokban ahol nem kívánták a gyereket,bocs ha nyers voltam de ez az igazság.Sorry.
2010. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

szegénykeh :( biztos rossz lehet , én is érzek így

néha :) de am nyugi szeretnek ők csak hát meg kell érteni h elfoglaltak és sokat dolgoznak,de ettől függetlenül biztos vok benne h szeretnek téged :)

2010. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

16:13 miért szted szó nélkül kellene hagynom?! Akk szépen csendben meg is döglenék itthon...


16:14 ok, de arról én mit tehetek h ők akartak-e engem vagy nem? :/

2010. aug. 25. 16:17
 5/31 anonim ***** válasza:
56%
Tipikus pasi vagy, aki szerint a nátha halálos betegség. Semmi olyan bajod nincs, ami miatt orvoshoz kellene rohangálni. Pihenj, igyál sok meleg teát, és pár nap alatt magától elmúlik.
2010. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

sajnálom...: | ez nekem is rosszul esett volna.

Nálunk nincs ilyen...igaz én is voltam már egyedül orvosnál.

Kérdezik h. mi bajom,lázat mér (anyám).

Apám csak be szokott jönni és kérdezi h. fáj még... :'D

2010. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Értem én, hogy mi a problémád, és talán jogos is, de igaza van 16.18-asnak, ezzel nem kell orvoshoz rohangálni, felesleges egy kis meghülésre antibiotikumot szedni! Pihenés, sok folyadék-tea, diéta , szükség esetén lázcsillapító, és kész.
2010. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
jó de utálok beteg lenni és tényleg szarul érzem magam!!!
2010. aug. 25. 16:26
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
igen az azért bunkóság volt..de ha nem érnek rá most veled orvoshoz menni akkor menj te el egyedül csaktán eltudsz menni nem??:O
2010. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne haragudj, ha nem tetszik a válaszom, de könyörgöm, egy megfázásból ekkora patáliát csapni. Vesegörccsel is egyedül mennek orvoshoz, és hidd el, a te náthád sehol nem áll ahhoz képest. Elhiszem, hogy rosszul esett, de 16 évesen igazán megtehetnéd, hogy beveszel egy lázcsillapítót, iszol egy teát, ez órákra enyhíti a tüneteidet, elmész az orvoshoz és kész. A szüleid azért is dolgoznak, hogy neked mindened meglegyen. Lehetnél egy kicsit elnézőbb és megértőbb velük szemben, nem 2 éves vagy.
2010. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!