Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az...

Szerintetek normális az anyám? Mit csináljak, hogy észrevegye ezt?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves kutyánk,akit anya imád,úgy viselkedik vele,mint egy gyerekkel(ehhez közrejátszik az,hogy nagyon akart még egy gyereket,de nem jött össze és a kutyára tekint úgy,mint egy kisgyerekre).Én is imádom,de nagyon rossz és anya ezt nem látja be.Pl. olyanokat csinál a kutya,hogy szétrág mindent,amit elér,legyen az telefon,iPad,iPod,ruha,cipő,táska,netbook,könyv,töltő...Meg nem eszik meg semmi mást szinte,csak csirkehúst és azt is úgy,ha anya adja neki falatonként vagy ott ül mellette.Bárki eszik,akkor hisztizik,ugat,sír,amíg nem kap a kajából.Anya nem tud nélküle menni sehova,mert ha itthon hagyjuk egyedül,akkor tönkretesz mindent,bepisil.

De anya is olyanokat csinál,hogy attól rosszul vagyok.Nem viszi el a hidegbe sétálni,inkább ül vele a teraszon 10-15 percet úgy,hogy a kutya közbe egy plédbe van,hogy ne fázzon meg.Meg nem engedhetem ki az udvarra,inkább üljek az ablak előtt és tartsam a kutyát,hogy ő ki tudjon nézni az utcára.A kutya féltékeny mindenkire,ha jön hozzánk valaki,akkor sokkal rosszabb és nem bírja,ha nem ő van a középpontba.De 2 hét múlva lesz egy cicánk és attól tartok,hogy a kutyánk túlzásba vinné a játékot,vagy valami.Anya szerint ez hülyeség és hogy a kutya nem rossz,csak én fújom fel a dolgokat.De nem normális ez az egész szitu.


15L



2013. márc. 22. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom mit csinálj, hogy észrevegye, de ez szerintem sem normális dolog.
2013. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg úgy érzem,hogy fontosabb neki a kutyánk,mint én.Reggel is megkértem,hogy vigyen már el kocsival a suliba,erre közölte,hogy nem visz,mert a kutya még alszik,nem fogja felkölteni,várjam meg,még apa megy vagy menjek gyalog.A kutya már többször megharapott és akkor is velem kezdett el veszekedni,hogy biztos én voltam a hibás és hogy ne kiabáljak a kutyával,ő nem tehet semmiről.
2013. márc. 22. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Hat en biztos csinaltam volna valamit mar avval a kutyaval. Nekunk is volt kutyusunk, imadtuk, de de nem az volt az elso. Cica az most van és azok is ugy vannak, h csak vannak. Kutya mas, persze, csaladtag meg minden, de nem a kutya az elso. Mi vagyunk a falkavezer, mi vagyunk folenyben, nem a kutya. Az van amit mi akarunk! Majd ha anyadat is megharapja akkor majd nezni fog, mint borju az ujkapura!
2013. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Amit Anyukád csinál, az beteges.

A kutya nevelése pedig a 0 alatt van, jó mélyen!!!

2013. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jó szar lehet, én nem bírnám. Tuti, hogy jól megvertem volna a kutyát, hogy tudja ki az úr a háznál. Ha felpofozod egyszer-kétszer akkor nem fog bántani és becsicskul.
2013. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyád elkényeszteti azt a dögöt.Én már tuti caináltam volna valamit!
2013. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!