Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám miatt sose lehet...

Az anyám miatt sose lehet normális életem, vagy kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Az anyám egy idióta, azt hiszem joggal mondhatom rá, hiszen mikor még kicsik is voltunk ő inkább azzal foglalkozott, hogy bulizzon, igyon, pasizzon. Aztán később el is váltak persze, ő pedig újra megházasodott, egy amúgy is büntetett előéletű pasihoz ment hozzá... Aztán persze együtt is folytatták a bűnözést (lopást) most meg börtönben vannak mindketten, legalábbis ahogy hallottam, mert én nem tartom vele a kapcsolatot egyáltalán, és soha nem is szeretném. Apa, tesóm és én illetve az egész család soha nem tennénk ilyesmit, de félek, hogy anyám alapján engem is vagy akár tesómat ilyennek ítélnek majd meg... Vagy a munkahelyemen, vagy akárhol az életben... Korábban otthonról is tűnt el mindig pénz, a legvégső esetben százezrek, amiket mind elivott, elbulizott, és persze mi voltunk a gyanúsítottak, én és tesóm... (Ja a bulikból, és piálásokból eleinte nem vettünk észre semmit, mert állítólag túlórázni volt... )Ő pedig egy szót nem szólt, ő is minket gyanúsított... és nem érdekelte, hogy tőlünk van megvonva minden, zsebpénz, stb... Nem értem, hogy lehet ilyen egy anya?
2013. febr. 9. 12:08
 1/3 anonim válasza:

Nekem az apám ilyen, de kiköpött ugyanilyen! 8 éves voltam(most 18vagyok), mikor szétmentek anyummal, pontosan ezek a dolgok miatt, apám most is börtönben van.

Vannak körülöttem emberek, akik tudják, hogy milyen az apám. De azt is tudják, hogy én soha nem leszek ilyen! Tehát szerintem nem fognak téged elítélni anyád miatt, hogyha te nem vagy olyan!

2013. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Aki ismer, biztosan tudja, hogy már most KÜLÖNB vagy mint a sittes "anyukád".

2013. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az idegenek, pl munkahelyen, honnan tudnák, hogy mi a helyzet? Nem kell elmondni, és kész. Ezen ne aggódj. És sajnálom, hogy nem volt egy szerető anyukád, de remélem, az élet majd kárpótol érte.
2013. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!