Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt? Velem...

Miért csinálják ezt? Velem van a gond?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, jó tanuló, alig mentem valahova eddigi életemben, ezért a szüleim mindig cseszegettek, hogy én mindig itthon ülök, most hogy mennék, nem engednek... ma pl mondtam apának, hogy elmegyyek... erre közli felem fél 5kor hogy nem mehetek sehova, mert sötétedik... -_- a nagyon vicces, hogy a húgom 8 éves... őt elengedik unokatestvéremékhez.... miért? nála nem sötétedik' csak nálam? jegyzem meg ezer ágra süt még a nap... -_- velem van a gond? miért nem engednek el?
2013. márc. 22. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Apádnak igaza van, 15 évesen ne kódorogj az utcán, főleg ilyen szeles időbe ne. No meg minek mennél, mikor 8-ra úgyis haza kell menned?
2013. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ige, én 15 évesen kicsi vagyok hozzá? és a húgommal mi van, ő már felnőtt hozzá? csak azért, mert úgy kéromkodi kanyáékkal is mint egy kocsis?
2013. márc. 22. 17:20
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
#1 - miért kellene pont 8-ra hazamennie???
2013. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyébként szerintem kérdezd meg tőlük... itt nem fogja tudni senki megmondani, hogy a szüleid miért gondolják azt, amit...
2013. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3 as. mert 15 éves, azért. épp elég indok ebben a beteg világban még a felnőtt sem tud magára vigyázni nemhogy egy gyerek.
2013. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, hogy a húgodnak miért lehet, és neked miért nem?
2013. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vele van a gond hanem a szüleiddel. Igazán elengedhetnének délutánonként, a hozzá állásuk nem normális. Ülj le velük és próbáld meg megbeszélni velük. Senkinek semmi baja nincs abból ha egy normális 15 éves elmegy a barátival mászkálni valahova.
2013. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nézd #5, ha a szülő azt akarja elérni, hogy a gyerek 18 évesen elmeneküljön otthonról, ahhoz ez a "korlátozom, mert én szorongok" stratégia kifejezetten jó, másra nemigen. Ja de, még arra is jó, hogy amikor 18 évesen "kiszabadul", akkor totál védtelen legyen, mert hirtelen kapja a nyakába a világot - és így sokkal nagyobb eséllyel váljon áldozattá.

Amikor én gimis (15, 16 éves) voltam, még az iskolai péntek esti klub is simán eltartott este 9-1/2 10-ig, pedig ez még bőven a "diktatúrában" volt...

2013. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
3-as, mert 15 éves gyerek és semmi keresnivalója az éjszakában, se este az utcán.
2013. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7 van aki nem várja meg azt, hogy a 15 éves gyerekét hullarészegen egy buliba kelljen összevakarni.
2013. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!