Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Jó ideje együtt vagyunk a barátommal, szeretjük egymást, ezzel nincs gond. A problémám azzal van, hogy 1,5 éve vagy több is talán mindkettőnknek van laptopja.

Figyelt kérdés

Azóta észre vettem, hogy kevesebbet foglalkozunk egymással, mára már nem érzem magam jól.Nem szeretek egész szabadidőmben internetezni, és itthon ülni egymás mellett, szótlanul.Egész nap alig beszélni.Ezt mondtam a barátomnak is, elmentünk ezért párszor kv-zni,nézünk néha filmet is,

ennek ellenére, amikor elkezdem nógatni, ne játszon/facebookozzon stb, csináljunk helyette valamit (akár olyat amihez nem kell kilépni a lakásból) bele egyezik, megkérdezi hogy és mit csináljunk? amire sem ő és én sem tudok válaszolni.

Elfelejtettük talán hogy milyen a gép nélküli élet, pedig nekem 2 éve sincs saját gépem..

kv, süti, közös főzés, mozi-n kívül mi a megoldás?



2013. márc. 11. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
ezt teszi az internet!:S
2013. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy séta mondjuk jó buli.. olcsó és sok minden tud születni közben (ötletek, nagy beszélgetések stb.)
2013. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a problémám hogy a minden napokon nem segít egy séta vagy egy buli, tapasztaltam
2013. márc. 11. 22:33
 4/7 A kérdező kommentje:

Mit csinálnak a normális emberek? :D De komolyan érdekel.

Gondolom nem mindenki meló/suli után bevágja magát a gép elé (mint mi) és este lefekszik aludni

2013. márc. 11. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:

menjetek el kirándulni,vagy wellnes hétvégére,bár az is lehet,hogy egy olyan 1-2 hetes nyaralásra lenne szükségetek,ahová nem visztek laptopot. A helyszínt ti válasszátok ki közösen,a programokat is,és akkor biztosan tetszeni fog neki is!

jobb ötletem nincs.:/

2013. márc. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21:35


Azért mert a kacsa nem tud úszni még nem a víz a hülye!


Ezzel az erővel ha elgázolnak egy embert autóval, akkor az autó a felelős érte és nem a sofőr ki nem fékezett a pirosnál.

2013. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi időnként elmegyünk közösen futni, bár néha hülyén érzem magam az ilyen erőnlét próbákon mert a párom nagyon sportos, én meg puhány típus. Mindenesetre díjazza azért ha vele tartok, és tényleg jó program.

Elmegyünk fürdeni valahova, ha van egy kis pénzünk, vagy.... tudom ez talán öregesen hangzik, néha kártyázunk vagy társasozunk. Ő is tud olyan játékokat mutatni amiket ismert, és én is neki, és bár régimódi elfoglaltságnak tűnnek, mindig jópofa összehangolódás sül ki az ilyenekből.

Ezek jutottak még eszembe azokon kívül amiket felsoroltál.

2013. márc. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!