Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem az "anyósommal" van a...

Nekem az "anyósommal" van a gond! Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny hogy barátommal már fél éve együtt élünk, bár tagadja és barátom szerint sem de én látom rajta! Ők vidéken élnek mi Pesten, és egyfolytában azt szeretné ha hazamennénk, és nem érti meg hogy páromnak olyan munkahelye van ahonnan nem tud csak úgy szabadságot kivenni, mivel szakács és szezon van! Egyébként egy hónapja voltunk lennt náluk! A másik az, hogy minden nap hívogatja és felidegesíti a hülyeségeivel hogy küldjön haza pénzt stb. amikor tud küld, de nem azért dolgozik, hogy hazaküldözgesse nekik, egyébként ők is dolgoznak, nem tudom hova megy el az a sok pénz! Megyünk nyaralni most hónap végén, azt sem lehet nekik elmondani, mert az anyja kiakad hogy mi miért nyaralunk. Féltékeny pedig ő is megtehetné hogy elmegy. Ja és a mai napig azt hántorgatja fel barátomnak hogy amikor 3éve feljött Pestre akkor ő fizette neki a kollégiumot! Hát könyörgöm szülő, ez természetes dolog nem? . és még nagyon sok minden van de nem akarok hosszút írni
2010. aug. 10. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
hááát... meg lehet kérdezni h miért sajnálja a fiától, nem azért taníttatta h rendes élete lehessen? de sajnos jöhet le úgy h mit szólsz bele, párodnak kéne elsősorban lerendeznie, mert te rosszabbul jöhetsz ki ebből.
2010. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!