Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném szorosabbá...

Hogyan tehetném szorosabbá unokabátyámmal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Régebben gyerekekként nagyon jóba voltunk, minden évben jártunk mi is hozzájuk 1 hétre, és ők is hozzánk (külföldön élnek), de amióta ő nagyobb lett már nem jár a szüleivel. Van azóta már felesége, egy kislánya és velük van mindig. Persze tudom ez így van jól. Tavaly nyáron amikor voltunk a szüleinél találkoztunk vele is, jól elbeszélgettünk, de ő már elvan a saját családjával, nem igazán foglalkozik velünk. Ő utoljára több mint 4 éve volt nálunk, de akkor is csak azért mert munkája miatt ide kellett jöjjön egy hozzánk közel eső településre és akkor már meglátogatott minket. Előtte még a szüleivel volt sok évvel ezelőtt. Ígérte hogy majd a ballagásomra eljön, de arra se jött, igaz dolgoznia kellett amit meg is értek, csak jó lett volna ha ő is ott van. Interneten se beszélünk már, pedig volt időszak amikor legalább ott beszélgettünk, így már csak évente egyszer amikor találkozunk abba a pár napba.

Pár napja jött szóba ez apuval, hogy ők még tartják a kapcsolatot, de valószínű mi már nem fogjuk és szét fog hullani a rokonság. Ebbe így még nem gondoltam bele, pedig igaza lehet. Én ezt nem akarom. Lehet ez most "nyálasan" fog hangzani de függetlenül attól, hogy jó néhány évvel idősebb nálam és régen is legjobb esetbe is csak évente kétszer találkoztunk én mindig is nagyon szerettem őt, legjobb barátomnak, egyben példaképemnek tekintettem. Szeretném ha majd mi is úgy tartanánk a kapcsolatot ahogy a szüleink, de ha így haladnak a dolgok akkor pár év múlva semennyire se fogjuk. Hogyan kerülhetnénk ezt el, hogyan tudnám szorosabbá tenni a kapcsolatot?

Köszönöm előre is a válaszokat és bocsi, ha hosszúra sikeredett:)



2013. márc. 23. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A veled egykorúak tartsanak össze a családban!!! Az idősebbeknek megvannak a maguk sztoriai élményei, és bár szeretnek titeket (gyerekeket) de mégsem olyan. A családban olyanokkal tarts akik kb. veled egykorúak. Ha lehet akkor küldjetek egymásnak képeslapokat, ezzel is mutatva hogy a család az család. :)
2013. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy bele , és voltál mindig?
2013. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!