Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Felvegyem vele a...

Mit tegyek? Felvegyem vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van 2 nővérem apai ágon, az egyikkel még 4 évesen találkoztam is egyszer, a másikkal még sohasem. Akit láttam még régebben, őt megtaláltam facebook-on. Megfordult a fejemben, hogy felveszem vele a kapcsolatot, de ugyanakkor ő is megkereshetett volna ennyi idő alatt, ha akart volna. Azt tudom, hogy ők ketten (a másik nővéremmel) tartják egymással a kapcsolatot, de velem egyik sem. A másik nővérem, akit még nem is láttam, ő sem keresett meg. Ti mit tennétek a helyemben?


21/F


2013. márc. 19. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Találkozóra hívnám őket.

Lehet a korkülönbség esetleg túl nagy köztetek?

2013. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz ők 30-35 év körüliek. De miért is számít testvérek között a körkülönbség?
2013. márc. 19. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem probald meg felvenni veluk a kapcsolatot,ha elutasitanak azt senki se vaghatja a fejedhez hogy te nem probaltad meg.A kor meg testverek kozott nem szamit.Sok sikert :-)
2013. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert ha túl túl fiatal vagy hozzájuk képest és lefoglalja őket a családjuk és hogy a generációs különbség miatt "távol" álltok egymástól,akkor úgy érezhették "nem tudnak veled mit kezdeni",ezért nem kerestek.

Csak,mert éreztem némi szomorúságot,abban,hogy csak te érdeklődsz felőlük.

Egyébként nem jelölted be őket a face-en?Biztos kinyílnak majd.

2013. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod nekem is vannak apai ágon testvéreim.Én sosem kerestem őket,nem is akarom.Tudod miért?Mert a világon semmi nem köt össze velük csak annyi egy apánk van.Ők sem keresnek,igy van jól.Soha nem láttuk egymást mit is mondanánk?Ilyen vagy olyan volt apánk?Végül is azt sem ismertem.nekem idegen emberek,ahogy én is nekik
2013. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha magadban először letisztázod az egészet és megfogalmazod magadban a kérdéseket, amik érdekelnek.

Nyilvánvalóan kérdéseid lennének feléjük, és ezeket fogalmazd meg, máskülönben nem értik majd, hogy miért hoztad ezt a döntést.


Egyébként gondolom ha a nővéreid ebből gondolom, hogy őket az apukád elhagyta, azért hogy új életet tervezzen veled és az anyukáddal őket úgymond "hátra hagyva". Lehet h veled többet foglalkozik az apukád vagy te többet léehettél vele mint ők együttvéve.


Én is jó ötletnek tartom ha felkeresed őket, de tisztázd le magadban, hogy mi is ezzel tulajdonképpen a cél. Lehet hogy ők másképp reagálnak majd rá.


Másrészt viszont nem késlekednék, hiszen rengeteg évet kellene bepótolnotok, amit közösen tölhettek, hiszen mégiscsak a testvéreid :) Én kívánom hogy minden szuperül menjen. Légy bátor! Vesztenivalód nincsen és ha nem tennéd meg, akkor valószínűleg egész életedbe bánnád! :)) hajrá!

2013. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!