Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék anyukám hozzáállás...

Hogy tudnék anyukám hozzáállásán változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok. Rendes, kitűnő tanuló. Orvosira készülök. Azoban anyukámnak semmit nem merek elmondani szerelmi ügyben. Most járok valakivel először. Szeretem. De... Fárunk... iatalabb nálam fél évvel, és szakközèpbe jár. Anyámnak eleve nem tetszik, hogy vele lógok, az meg hogyy járunk... Nem tetszik neki, hogy nem elég okos... Mit tudnék csinálni? Nem találkozott vele még egyszer sem, csak tudja hogy szoktunk bulizni.


2013. márc. 24. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
És neked tetszik, hogy "nem elég okos"?
2013. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De... Fárunk... iatalabb nálam


What is it...?

2013. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Orvosira készül, ezek szerintem szakkifejezések.
2013. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki szakközépbe jár, még korántsem jelenti azt, hogy nem okos. Az én barátomnak huszonévesen még érettségije sincs, mert 16 évesen ott kellett hagynia a sulit, elment dolgozni, hogy meg tudjanak élni. Ennek ellenére intelligens, otthon sokat olvas és tanul, csak épp papírja nincs a tudásáról. Mindenhez hozzá tud szólni, tájékozott, logikus gondolkodású.

Én a helyedben bemutatnám anyukádnak a fiút. Először úgy, mint egy jóbarátodat, hadd ismerjék meg egymást, beszélgessenek, hátha megváltozik anyukád véleménye. Aztán ha már kicsit pozitívabban áll a sráchoz, akkor mondanám meg, hogy együtt vagyunk.

2013. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senki hozzáállásán nem tudsz váltlozttani és nincs is jogod. Ha szereted a srácot, akkor ne foglalkozz a mamáddal, ő peidg törődjön a saját dolgaival. Ennyi.
2013. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!