Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az anyám...

Mit tegyek, ha az anyám szinte utál, de ezen változtatni szeretnék?

Figyelt kérdés

Az anyámmal teljesen tönkrement a kapcsolatom,mert az utóbbi éveken megváltoztam.Tudom,hogy nem vagyok tökéletes,mert tényleg voltak és lesznek is kicsit durva dolgaim és nagyon szeretek bulizni,amit ő nehezen tolerál.De úgy néz ki,hogy a nyarat nem itthon fogom tölteni és nem akarok úgy eltűnni hetekre,hogy rossz a kapcsolat köztünk.Mit csináljak,hogy egy kicsit változzanak a dolgok?

17L



2013. márc. 15. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Bulizz kevesebbet.
2013. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy mit tegyél? Javuljál meg!
2013. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs velem semmi baj,hogy meg kéne javuljak.Nem olyan vagyok,mint az anyám és ő ezt fogadja el.
2013. márc. 15. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, kérdezd meg hogy van, segíts neki otthon és mondd, hogy SZERETED!
2013. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt írtad: "voltak és lesznek is kicsit durva dolgaim", aztán meg, hogy "nincs velem semmi baj". Csak én érzem ebben az ellentmondást?


Ha már 17 vagy, akkor lassan ideje felnőni. Ami azt is jelenti, hogy elkezdesz odafigyelni a másikra is. Nem feltétlen csak a te vágyaidat kergeted, hanem hajlandó vagy kompromisszumot kötni bizonyos dolgokban másokkal.

Ha pesze nem akarsz semmiben változni, akkor meg ne várd azt, hogy anyukád a nyakadba fog ugrani.

2013. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 17 vagy, akkor úgy-e nem 18? Tényleg fékezni kellene magadat egy időre, önmagadban kisimítani, megváltoztatni a dolgokat. És ha az anyukádat szereted, ne titkold ezt előtte. Inkább add valami jelét a szeretetnek. Lehet, hogy ő el van keseredve, mert azt hiszi, hogy a lánya nem szereti.
2013. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szimplán beszélj vele többet, és tegyél meg olyan dolgokat amiket szeretne, de amik nem hátráltatnak téged : házimunka, tanulás, jövődre gondolás
2013. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!