Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pártatlan véleményekre lenne...

Pártatlan véleményekre lenne szükségem? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Férjemmel 2 éve költöztünk ide,van egy 3 éves kisfiunk.Albérletben lakunk,mert az építkezésünk nincs még kész.A férjem mindig beleköt abba,amit csinálok.Reggel elkészítem a gyereket,magamat,neki reggelit készítek az esetek 80%-ában,kávét főzök neki.Elviszem a kicsit bölcsibe,aztán bicajra pattanok,eltekerek 3 km-t,ott vagyok délutánig az építkezésen.Kertet csinálok,pakolok,valamit csinálok.Délután megyek a gyerekért,játszunk együtt,főzök,mosok,vacsoráztatok,fürdetek,altatok.A probléma,amin nem tudunk megegyezni:miért vagyok annyit a gyerekkel,mert szerinte nem kellene bölcsi után vele játszani.Nincs itt barátnőm,azzal az egyel és anyámmal szoktam naponta kb 45 percet beszélni,összesen.Kb 1 órát netezek,ez szerinte sok.Múltkor megkaptam,esőben,hidegben miért nem vagyok hajlandó elmenni az építkezéshez.Van főtt kaja az ő kedve szerint,de szerinte szarul főzök.Van mosott,vasalt ruha.Jó,nincs mindig pedáns rend,de soha nem voltam rendmániás.Szerinte azért van a feleség,hogy megcsinálja a férje után,főleg,hogy nem dolgozok.Hiába keresek munkát,nem találok.Ma a fejemhez vágta,hogy keressek munkát,mert tegyek le az asztalra pénzt.34000 Ft-ból oldok meg egy hónapot kaja ügyileg,egyéb ügyileg.

Szerinte reggeltől 5ig(mert addig van nyitva a bölcsi) dolgoznom kell,mellette itthon is megcsinálni mindent,szexinek lenni,szépnek,fodrászolt,kozmetikázott szexbombának,soha nem fáradtnak,aki hajnalban kel és éjjelig felvan.Mindig az anyját hozza fel,hogy ő milyen ügyes,mert hármukat felnevelte egyedül.Igaz,hogy mikor a kicsi született,akkor ők már tizenévesek voltak,az anyja 3-4 napot dolgozott.Most szintén így dolgozik,eszik a munkahelyén,főznie nem kell.Mellette varr,nekem is ezt kellene csinálnom.Mert mennyi pénze van belőle.Csak azt nem érti meg,hogy sokkal jobb anyósom kézügyessége és én pedig nem fogok a varrógéppel éjjel csattogni.


2013. márc. 24. 13:17
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
22%

Nos, ha nem dolgozol, a gyerek meg bolcsiben van,akkor minimum, hogy otthon minden rendben legyen.

Lenne idod szepitkezni is, elfaradni meg nincs miben, egy haztartas vezetese azert nem egy hudenagy munka.

A fozes izles kerdese, a kezugyesseg meg eppenseggel megtanulhato, ha az embert erdekli.

2013. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes ember a férjed, hogy finoman fogalmazzak... Mióta vagytok együtt? Lehet, hogy kicsit várni kellett volna a gyerekkel, meg az építkezéssel. Én mondjuk, már a 3. randit lemondtam volna, de ez a magánvéleményem.
2013. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

13 éve vagyunk együtt,10 év után jött a gyerek.

nem lehet elfáradni?2 ház rendben tartása,a férjem összes igényének kielégítése,a gyerek éjszakánkénti 2-3 ébredése azért lefáraszt.

2013. márc. 24. 13:30
 4/53 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, a párod egyértelműen bejárónőnek tart téged. Ugyanakkr féltékeny a gyereketekre is, lehet kicsit elhanyagolva érzi magát, nem tudom, ő mikor végez a munkával. Néha bízd a gyereket az édesanyádra, ha tudod, menjetek el kikapcsolódni, ha utána se változik a helyzet, akkor az én apám szavait tudom idézni: "nem azért nősültem, hogy még otthon is dolgozzak"! Kb. ilyen a te párod is. Ha elmennél dolgozni, akkor az lenne a baj, hogy miért nincs minden nap meleg, friss kaja. Őszintén szólva, én nem élnék együtt ilyen férfival!
2013. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
80%

A férjed egy puhap-cs, ennyi a magyarázat. Egy béna sz-ar. Egy visító kiskölyök. Nincs időm mindig ezt 100 oldalban ecsetelni, ezért mindig az a szokásom, hogy nagyon hasonló témájú kérdéseknél belinkelem az információt, akár én, akár más írta. Valószínűleg sosem beszélt a férjed arról, hogy ilyenkor mik játszódnak le a fejében. Most itt van egy kérdező, aki a panaszáradatában java részt elmondja, amire a férjed gondolhat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__41506..

2013. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
92%
1-es, a kérdező a leendő otthonuknál (is) dolgozik, + gyakorlatilag egyedül van a gyerek, és a háztartás ellátására. Sok férfi szerint ez nem munka, ebben nem hogy elfáradni nem lehet, de kifejezetten pihentető. Hát cseréljenek néhány hétre, aztán lehet véleményt mondani:)
2013. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
41%
En no vagyok, utolso. Egy haz van, az harom szintes, tudom mit jelent takaritani. Nem kell megvarni, hogy kupi es kosz legyen, fenn kell tartani a rendet -ez nalam max napi 2 ora, de akkor mar a furdoszobakat is kisuroltam. Mindennap fozok, ez legrosszabb esetben 2 ora, mosogatassal egyutt. A gyerekem mar nagy, ennyi a kulonbseg. Mindent lehet, csak akarni kell. Elso voltam.
2013. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
segítséget tőle nem kapok,igaz sokáig dolgozik és sokat.de mikor itthon van,akkor sem segít,mert ő fáradt.de én miért alszom el fél 10-kor.múltkor elnézte,hogy én cipeltem fel 2 éjjeliszekrényt a 4. emeletre.és ez szerinte tök normális dolog.
2013. márc. 24. 13:40
 9/53 anonim ***** válasza:
26%
Egyebkent van, aki emellett dolgozik is. Ezek szerint meg jo is, hogy munkanelkuli vagy, mert kulonben belerokkannal....
2013. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
84%
Na ezzel viszont nem ertek egyet, segitenie kellett volna.
2013. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!