Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy házas nő egy nőt tart szeretőnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát van férje és gyereke, de egy régi ismerősével jár össze. Nem vagyok személyesen érintett, de az egyik barátnőmről van szó. Egyszerűen nem értem, hogy ennyi év házasság után miért érzi, hogy neki ez kell, ha szereti a férjét? Vagy ha ilyen vágyai vannak, miért nem keresnek a férjével egy 3. személyt, mint ahogy sokan?
2013. márc. 26. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Azt, hog yalapvetően leszbikus, csak elöntötték a hormonok az agyát, hogy gyereket akar, és akkor egy időre "kikapcsolt". Most, hogy ennek a varázsa csökken, visszatér a régi szokásaihoz.

Valószínűleg nem szereti szerelemmel a férjét, csak mint társat, barátot.

2013. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Gusztustalan.
2013. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem leszbikus, mindig is rajongott a pasikért..
2013. márc. 26. 15:55
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem leszbikus , hanem mi? Öhm , barátkozós...

Mit takar az, hogy szeretönek tartja?

2013. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt mintha egy férfival járna össze. Igazságtalannak tartom a férfival szemben főleg hogyha a háta mögött megy aaz egész
2013. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Sok ferfi is ugyanazt teszi, hogy növel hazas es gyerekei vannak es ferfi prostitualtakhoz jár... soknak van titkos élete
2013. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy az a barátnő nem csak egy a többi közül? Ő mondta neked? Lehet, hogy én ítélem meg rosszul a dolgot, de az én feleségemnek is több barátnője van, és van közöttük egy, akit különösebben kedvel. Most kezdjak gyanakodni?
2013. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

5 Biszex.


Gáz.

2013. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

''miért nem keresnek a férjével egy 3. személyt, mint ahogy sokan?''


Ja, mert az olyan megszokott és normális dolog.

2013. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A golyót neki válaszolónak üzenem, hogy feltételezem, melyik nációhoz tartozol a beszólásod alapján, de az én kérdésem alatt mellőzd a mocskolódásodat, mert ha nem tudsz gyilkolászós megjegyzés nélkül normálisan véleményt kifejteni, akkor jelentelek a moderátoroknak. Vagy az életben is így viselkedsz, pl. az utcán, hogy a véleményed helyett belelősz valakibe?


Többieknek köszönöm!

2013. márc. 26. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!