Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a férjetek...

Mit tennétek ha a férjetek ellen rendőrségi eljárás indulna?

Figyelt kérdés

Nem rég házasodtunk össze, tök jó volt minden, szerelem, rózsaszín felhők, boldogság stb. már a gyereket terveztük.

Aztán egyik nap váratlanul beállított a rendőrség és bilincsben vitték el szervezett bűnözés vádja miatt.

Én nem tudtam semmi ilyen dolgáról, bejelentett munkahelye volt meg igazából a szabadidejét szinte mind velem töltötte, nem is értem hogyan tehetett volna akkor ilyet, meg pláne hogy mikor.

Ő azt mondja teljesen ártatlan.

Nem tudom mit higgyek és mit tegyek..


2013. márc. 26. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%

Menne a levesbe, egyértelmű.

Ki akarná leélni egy bűnöző mellett az életét? Utána ha ezt most meg is ússza retteghetsz attól hogy mikor jön újra a rendőrség, vagy ami még rosszabb a kis "bajtársai" mikor töritek rátok az ajtót.

Csak úgy, buliból nem tartóztatnak le senkit, ahhoz alapos vád kell.

Mellesleg gratulálok hogy így benézted ezt a dolgot, nem értem hogy nem lehet észrevenni hogy valaki bűnöző!

2013. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Nem vettél rajta semmilyen gyanús jelet? Milyen irányba haladt azóta a nyomozás? A családja, szülei mit szólnak ehhez? Veled hogyan viselkedett? Nézz körül a barátai, ismerősei között: ők milyenek? Neked személy szerint van okod feltételezni hogy ő valóban azt tette amiért letartóztatták? Előzetesben van amúgy? Az ügyvéd mit mond?


És kedves első: rengeteg embert tartóztatnak le, akikről később kiderül hogy ártatlanok!

2013. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2: "Nem vettél rajta semmilyen gyanús jelet?" - Nem, semmilyet, teljesen normális életet élt(ünk), még csak azt sem mondhatni hogy dúskáltunk a pénzben és luxusban éltünk, szóval nem volt okom gyanakodni. Mint írtam, bejelentett állása volt, ahova tuti be is járt, mert többször is meglátogattam már miközben dolgozott. Szóval sokkolt a hír.

"Milyen irányba haladt azóta a nyomozás?" - Semmilyen irányba, egy helyben áll, pénteken vitték el, azóta 0 fejlemény.

"A családja, szülei mit szólnak ehhez? " - Ők is hasonlóan megdöbbentek mint én.

"Veled hogyan viselkedett? " - Velem teljesen normális volt, kedves az első pillanattól, nem volt agresszív, nem titkolózott, igazából semmi gyanúsat nem csinált, úgy viselkedett mint akármelyik másik pasi.

"Nézz körül a barátai, ismerősei között: ők milyenek?" - Teljesen normális, hétköznapi emberek, hétköznapi élettel és hétköznapi foglalkozással.

"Neked személy szerint van okod feltételezni hogy ő valóban azt tette amiért letartóztatták?" Nekem személy szerint nincs, hisz mint írtam semmi erre utaló jelét nem láttam az együtt töltött 5 év alatt.

"Előzetesben van amúgy? Az ügyvéd mit mond? " Aha. Az ügyvéd semmi konkrétat, azt mondta amíg nem lép előre az ügy addig nem tud érdemileg hozzászólni.

2013. márc. 26. 17:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyetlen dolog amit tehetsz az az, hogy vársz és reménykedsz hogy ártatlan legyen. Mást nem nagyon tudsz. Azért ne pattanj le már most, rögtön az elején, mert ahogy a második válaszoló is írta, sokakat tartóztattak már le akikről aztán kiderült hogy ártatlanok.
2013. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azért megvárnám az ügy végét.

Én sem tudom elképzelni a férjemről, hogy bármi olyat tenne, hogy a rendőrök elvigyék. 12 éve vagyunk együtt... kivárnék és átgondolnám mi legyen.

2013. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

nekem van olyan ismerősöm akinek a férje volt börtönben (igaz "csak" sikkasztásért) Ő vele maradt (kicsit mondjuk kétszínűség is lett volna elhagyni). Túlélte a házasságuk.

De súlyosabb dolog esetében én nem maradnék senki mellett.

2013. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
én is azt mondom ,hogy várd ki a nyomozás végét és utána meglátod, hogy mi legyen. nekem az egyik ismerősöm(már 40 éves) de 18 éves kora óta börtönben van kisebb-nagyobb kihagyásokkal. az anyja és az élettársa(akitől vagy 1 gyereke is már) végig mellette voltak. szóval ha kiderül, hogy bűnös akkor rajtad áll, hogy vele maradsz vagy elválsz tőle, ha meg ártatlan akkor meg elfelejtitek az egészet.
2013. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
tévedtek a rendőrök már nagyobbat is, várd ki a végét
2013. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Milyen munkahelye van, nem lehet, hogy ott ment valami, számlagyártás stb.?
2013. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Nézd Kérdező, nekem max feleségem van:) de az eljárás végéig természetesen mindenképp kitartanék mellette, és utána meg mérlegelném, hogy mit követett el és miért (ha egyáltalán valamit...), és hogy az mennyire fér össze az én értékrendemmel. Mondjuk egy uzsorás-maffiózót evidensen otthagynék, aki meg mondjuk valakinek szivességből tett valami törvénybe ütköző de nem erőszakos dolgot, amellett meg kitartanék.
2013. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!