Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a férjetek...

Mit tennétek ha a férjetek ellen rendőrségi eljárás indulna?

Figyelt kérdés

Nem rég házasodtunk össze, tök jó volt minden, szerelem, rózsaszín felhők, boldogság stb. már a gyereket terveztük.

Aztán egyik nap váratlanul beállított a rendőrség és bilincsben vitték el szervezett bűnözés vádja miatt.

Én nem tudtam semmi ilyen dolgáról, bejelentett munkahelye volt meg igazából a szabadidejét szinte mind velem töltötte, nem is értem hogyan tehetett volna akkor ilyet, meg pláne hogy mikor.

Ő azt mondja teljesen ártatlan.

Nem tudom mit higgyek és mit tegyek..


2013. márc. 26. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

A férjem börtönben van ráadásul okkal, mégis mellette állok, várok rá, segítem őt, pedig több évig lesz bent.

Itt csak egy dolog dönthet, szereted, vagy sem.

Az igaz szeretet nem mérlegel, hanem mindig megbocsát.

Nem poénból mondtuk a templomban a fogadalmunk.

2013. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem pont ne azzal gyere, hogy mit mondtatok a templomban, mert ha ennyire istenfélők lennétek, akkor a férjed nem töltene több évet a börtönben.
2013. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Hinnék neki. A férjem nem hazudna, főleg ilyen dologban. Arról nem is beszélve, hogy látom a szemében, hogy igaz-e amit mond vagy esetleg sumákol! Tarts ki mellette, most nagy szüksége lesz Rád!

2013. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 cakegyember válasza:
54%
Pontosan tudom hogy milyen helyzetbe vagy. Nyilván a te döntésed de azt tudd ,hogy ha ártatlan és te elhagyod azt bánni fogod...ha bűnös és szereted várd ki. Én úgy hiszem az embernek csak egy igaz szerelme van.Nehéz és fáj ez helyzet.Csak annyit mondok gondold magad a helyébe.Hirtelen semmid se lenne az a hely maga a pokol az egyetlen ami a reményük a szeretteik ha én ott lennék és elhagyna a párom.Nem érdekelne semmi és tényleg bűnöző lennék...
2014. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha gazdasági ügyről van szó, akkor felejtsd el amit a rendőrök mondanak. Az olyan ügyekben, ami nem a klasszikus bűnözés, tehát nem lopás, rablás, stb., nemhogy a rendőrök de még a bíróság is reménytelenül inkompetens. Az se jelent semmit ha elítélik, ugyanannyi erővel lehet akár ártatlan akár bűnös is. Akár egy valódi bűnöző bosszúból tett hamis vallomása is elég lehet.


Neked kell megtudnod és megítélned, hogy ténylegesen mi történt. Ami nem könnyű, mert ha a férjed tényleg bűnöző, akkor neked is lelkiismeretfurdalás nélkül fog hazudni.

2014. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!