Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti megengednétek ezt...

Szülők! Ti megengednétek ezt a lányotoknak?

Figyelt kérdés
Lányom 16 éves.1 hónapja van együtt egy fiúval(16 éves),megkérdezte a lányom,hogy nálunk aludhat a barátja.Ti megengednétek ?
2013. márc. 10. 22:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Hol aludna? Vele? Nem. A vendégszobában? Igen.
2013. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
35%

Első hülyeség ...

Gondolkodjatok már.valószínűleg azért akarnak együtt aludni mert leakarnak feküdni egymással.Ha nem akarod h parkban,kocsiban vagy egyéb 'fincsi' helyen történjen engedd meg.De előtte beszélj a lányoddal(milyen komolyan gondolja,biztos-e h ezt akarja stb...)

sztem elég jó lehet a kapcsolatotok ha ezt így megmerte kérdezni :)

2013. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
73%
Ahhoz, hogy szexeljenek, nem kell együtt aludniuk, az bőven megtörténik egy délután "átmegyünk egymáshoz filmet nézni" alkalmával is. Az együtt alvás már ezen mit sem változtat.
2013. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
38%

Nem. Elmondanám neki, hogy ennek mennyi a veszélye. Nem kell csak azért lefeküdni egy fiúval, mert a többiek is ezt teszik. Egy 16 éves fiúba, bármennyire is szerelmes, nem lesz vele tartós a kapcsolata.

Ráér még várni.

2013. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
30%
Nehez kerdes. Igazabol ha szexelni akarnak akkor inkabb otthon mint egy bokor alatt. En kiegyeznek vele annyiban h min. fel evet varjanak es utana. Ilyenkor meg konnyen tudjak oket iranyitani a fiuk ha szerelmes. Ha ennyi idot kibir a srac is akkor lehet rola szo
2013. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ne tiltsd meg neki így hirtelen mert annak nem lehet túl jó vége mert ha te nem engeded meg akkor biztos találnak rá más módot hogy megtehessék amit akarnak.

Ha elég megbízható a lányod és tudod hogy figyelni fog meg nem csinál butaságokat, akkor szerintem engedj neki és mivel látni fogja hogy megbízol benne, akkor jobban oda tudsz rá figyelni, és nem hiszem hogy lesznek olyan dolgai amit nem beszélne meg előtte veled és nem titkolna el bizonyos dolgokat. Lényeg a bizalom. És lehetőleg ha nem nyugtat a dolog akkor próbáld megismerni a barátját, ha még nem ismernéd, lehet hogy rendes srác, és teljesen megbízható.

2013. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%

inkább otthon, mint a bokorban...

De 1 hónap után nem biztos, hogy lefeküdnének egymással..

Magamból indulok ki, hogy 18 évesen 4 hónap után feküdtünk le az akkori barátommal, pedig 1 hónap után már ő is aludt nálunk, sőt minden második hétvégén 2 napot aludt ott (messze lakott, és kollégiumból hozzánk jártunk haza)

A lényeg, hogy figyelmeztesd a védekezésre, és, hogy veled mindent nyugodtan megbeszélhet.

DE ha korainak tartod, akkor szerintem ezt is elmondhatod neki. Ismered a barátját? Kedveled?

Amúgy 16 évesen a barátom nem aludhatott nálunk, egyszer majdnem lekéste az utolsó buszát, akkor apu kifejtette:

a fiú az öcsém szobájában, és a sajátomban ő pedig kettőnk közt a küszöbön:)

2013. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
56%
NEM! Ez nem is kérdés! 1 hónap az ló....! 4 hét! És szabad utat adnál neki? Ráadásul egy kis taknyos csávója van, aki nem ismer önkontrollt!
2013. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
24%

"Egy 16 éves fiúba, bármennyire is szerelmes, nem lesz vele tartós a kapcsolata. "

Hűha, én 14 éves koromban jöttem össze a barátommal, és 22 hónapja együtt vagyunk, 16 vagyok:D vagy ez még nem tartós kapcsolat? Az mivel jár?:D

Nem kell általánosítani csak azért, mert neked nem volt ennyi idősen komoly kapcsolatod, nekem rengeteg velem egykorú ismerősöm van, akik már több mint féléve együtt vannak. Hűűűha

Bár a véres lepedőt nem tűztük ki a falu temploma elé, és nem is böfögtünk még egymás előtt:DDD Akkor ez még tényleg nem komoly

2013. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
36%

Megengedném, legyenek szem előtt. Ha eddig nem történt volna meg, akkor beszélgetnék is vele a testiségről, arról hogy semmi nem lehet kényszer, ha nem érzi még biztosnak magát benne, nem kell megtennie és a védekezésről is.

Inkább legyenek ott, mint bárhol máshol.

2013. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!