Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem el jó helyezést a...

Nem értem el jó helyezést a felvételi rangsoron, és az Édesanyám nem érti meg, hogy még rengetegen kiesnek előlem, hanem mindenki tudtára adja, hogy milyen béna vagyok. Hogyan hozhatnám a tudtára?

Figyelt kérdés
Természetesen már próbáltam, hogy leülök vele beszélni, többször is, de végig se hallgat.. amúgy 45. vagyok , és 15-öt vesznek fel.
2013. márc. 26. 20:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Na nem úgy, hogy béna, hanem hogy szégyen, mert többre lenne képes, és így lesz majd egy olyan suli, ahova muszáj lesz felvenniük, meg ilyenek..
2013. márc. 26. 20:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám 46. volt, mégis felvették ahova jelentkezett.(16 főt vettek fel) :)
2013. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát, szégyellje magát, hogy ezt így elmondja mindenkinek.

Javaslom előbb nézze át a felvételis rendszert.

2013. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Engem felvettek volna egy olyan iskolába, ahol 232. voltam és 120-at vesznek fel. De mivel nem azt jelöltem meg először , azt írták, hogy az iskolai rangsor miatt nem nyertem felvételt. Anyád meg süllyedjen el.
2013. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel magát is égeti.A helyében szépen csöndben maradnék és megvárnám,amíg lezajlik az egész és kiderül, hogy felvettek-e oda végül.
2013. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

azért az sem mindegy, hogy a sarki fűszeresnek mondta el, vagy teszem azt a nagyszüleidnek (saját szüleinek)...


amúgy maradj csendbe, várd ki a végét, ha meg felvesznek mégis, akkor te is elmondhatod, hogy anyád nyilván nem tud logikusan gondolkodni, pedig te próbáltad elmagyarázni neki. Az csak neki lesz kellemetlen, ha mindenkinek ezzel jön, s végül nem lesz igaza...

2013. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem akarom ezzel bántani, mert nem sértő módon adja elő, de a testvéreim közül senkinek nincs érettségije, én meg szeretnék egyetemre is menni, és elszúrtam a központit, és ezért félt, csak ez annyira elrontja a hangulatomat. Inkább a rokonságnak mondja
2013. márc. 29. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!