Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám egy 'idegent' választ...

Anyám egy 'idegent' választ helyettem. Ezt fogadjam el és ne érdekeljen az egész vagy tehetek még valamit?

Figyelt kérdés
nagyjából 2 éve megismertem egy fiút elég jóba lettünk mindent megbeszéltünk elég jó barátság alakult ki köztünk.(legalábbis én azt hittem..)1évig kb minden jó is volt aztán ez az egész barátság átment kihasználásba.éjjel nappal nálunk van hónapokig 1-2nap megszakítással.már kb a szián kivül nem is beszélünk egymással.feljön leül gépezni elszívja kérdezés nélkül a cigim stb.kitalálta hogy kidobták otthonról a szülei (ami kiderült hogy nem igaz de anyám nem hiszi el hogy nem igaz)ezért minden áldott nap itt van.iskola után feljön felzabál mindent amit talál, semmit nem pakol el maga után, HETEKIG nem fürdik szó szerint +kb 3-4napig hordja ugyanazt a ruhát (minden ruhát póló zokni stb)légfrissítőzni kell a lakást állandóan amikor itt van,drogozik,ellopta a telefonom..az a célja amúgy hogy anyámmal minél jobban összevesszünk mert így övé lesz a szobám.(hazudik anyámnak állandóan hogy én elhordom őt a háta mögött mindennek stb stb)már annyira elmérgesedett köztem és anyám között a helyzet hogy közölte anyám költözzek el itthonról.mi mindig is jól megvoltunk anyával de amióta ez a 'barátom' itt van egyszerűen folyamatosan veszekszünk anyámnak hiába mondom hogy nem igaz amit mondd meghogy eltűnt a telefonom hogy csak azért csinálja hogy összevesszünk stb stb egyszerűen semmivel nem tudok hatni rá.anyám minden szavát eszi mindent elhisz neki nekem meg semmit aminek az az eredménye hogy anyám kidob itthonról. (igyekszem munkát találni abba is hagytam ez miatt a sulit de nem olyan könnyű középiskola nélkül meghát egy albérlet se olcsó sajnos) anyám előtt folyamatosan sajnáltatja magát kitalál a multjáról mindenfélét hogy megsajnálja és a vége mindig az hogy anyám azt mondja ő milyen tisztességes és jó ember mert iskolába jár én meg semmit nem csinálok (holott jól tudja azért hagytam abba az iskolát hogy pont ez miatt a helyzet miatt eltudjak költözni innen meg azért mert közölte hogy engem nem hajlandó tovább eltartani [pár hónapja lettem 18] ellentétbe a 'barátomat' eltartja mert hát őt kidobták otthonról meghogy szegénynek milyen múltja volt amiből persze semmi nem igaz csak amikor még otthon lakott nem nyalták ki így a p*csáját ).bármit megteszek anyámnak neki semmi nem felel meg ahogy pénzhez jutok az az 1. hogy adjak anyámnak vagy hogy vegyek neki valamit akkor a házimunkába kiveszem a részem bármire megkér megteszem igyekszem a kedvébe járni de semmi nem jó neki mindig azt hallgatom nem csinálok semmit.a drogos lopós igénytelen hazug 'barátomért' viszont odavissza van....
2013. márc. 26. 23:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja én 18L vagyok ő 19F ha ez számít vmit
2013. márc. 26. 23:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fura egy családi élet ez. És miért nem dobod ki ezt a pasit, miért nem szakítasz vele?
2013. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Mondd meg anyudnak,hogy így részletesen,ahogy itt is leírtad!Ez azért van,mert a te rossz tulajdonságaidat már régen kiismerte,az övét még nem nagyon.Az a fiú jól színészkedhet...
2013. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.

Ő nem a pasim soha nem is volt csak barátok voltunk..


2.

nagyon jól színészkedik ez tény.anyámnak ha kb 50szer nem mondtam el akkor 1szer se de nem érdekli csak azt mondja rá hagyjuk ezt a témát és csak védi védi és védi..

2013. márc. 26. 23:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Én lépnék a helyedben. Majd anyudtól lesz kénytelen lopni ha te már nem leszel ott, kíváncsi leszek akkor is ilyen jó véleménye lesz-e. Nagyon durva, hogy valaki így befogad egy idegent. Mármint az ok, hogy azt mondja neki, hogy legyen ott, amíg nem talál valamit, de így, hogy inkább te menj nagyon érdekes. Egyébként nekem volt barátom mondta amikor összevesztünk és haza akartam küldeni hogy őt jobban szeretik a szüleim mint engem. Utána nem sokáig volt a barátom az a kis patkány és nem jött be neki, a szüleim annyit mondtak amikor szakítottunk hogy ok.
2013. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Én feljelenteném a srácot,és nem engedném be,vagy felkeresném a szüleit elmondanám nekik a helyzetet,hogy jöjjenek érte és vigyék el,anyámnak meg elmondanám,hogy nyissa ki a szemét ne egy idegent pátyolgasson,mert nem normális amit művel.
2013. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik anyád szerelmes a fiúba! Valamit akar tőle mert friss hús, vagy már lehet hogy van is valami köztük.


Megfenyegetném hogy kihívom a rendőrséget mert zaklat titeket.

2013. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, hogy ezt a kérdést mutasd meg anyudnak, szerintem ha esze van akkor elgondolkodna rajta legalább.
2013. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

3. de mit lépjek?egyenlőre sajnos nincs munkám igyekszem keresni de nem olyan könnyű így egyenlőre még nem tudok elköltözni.tényleg durva amúgy igen de annyira tehetetlen vagyok egyszerűen nem jut eszembe semmit amit még ne próbáltam volna ki.elmondtam anyámnak ugyanezt amit itt leírtam már sírva idegesen közömbösen jó kedvébe rossz kedvébe este reggel de semmire nem mentem vele...


4. komolyan ugyanezen gondolkodok amúgy és anyámnak is mondtam már hogy feljelentem de igazából csak a drogok miatt tudnám de a reagálás anyám részéről kb annyi volt hogy hogy lehetek ilyen és hogy én hoztam ide (igen az én 'barátom' volt de ezt már nem én csináltam hogy befogadtam már nem 1meg 2 hónapja stb) börtönbe is volt amúgy már de hát anyámnak ő akkoris szent.amúgy az apukájával beszéltem már nem rég és azt mondta hogy ők sose dobták ki egyszerűen közölték vele hogy ne bedrogozva menjen haza minden nap erre ő fogta magát és elköltözött otthonról.ezt is elmondtam anyámnak sőt elkértem az apja számát is mondtam anyámnak hívja fel kérdezze meg tőle miket csinált anyám nem teszi plussz a 'barátom' mondta anyámnak hogy ha fel is hívja el ne higgye amit majd mondanak neki ők hazudnak...amúgy a szüleivel igazából hiába beszélnék betöltötte már a 18at nem vihetik haza ha ő nem akarja...a nem beengedést is csinálom/csináltam amikor csak én vagyok itthon és látom hogy ő jön nem engedem be de akkor jön később amikor már itthon van anyám pl...



5. Ha hiszed ha nem ez is megfordult már a fejembe de ez kizárt.rendőrséget kihívni..ezt nem tehetem én lennék a rossz plussz anyám megmondta hogy ez az ő lakása azt enged be ide fel akit ő akar..csak ugye nem elég hogy ideköltöztette ráaásul velem egy szobába szóval 1perc nyugtom sincs a szagáról nem is beszélve plussz ide hordja fel a barátnőjét is itt szexelnek tőlem 2m-re aludni nem lehet olyankor hagy ne soroljam az én barátom pedig aki dolgozik és ha nálunk is van szinte soha nem eszik itt inkább kaját rendel meg stb közutálat tárgya.anyám hangosan visít amikor itt van hogy már megint itt van meg stb...


6.

nem tudom hogy lenne e értelme hisz ezeket próbálom nap mint nap elmondani neki de szarik rá...


bocsi mindenkitől hogy mindegyik válaszra kb ellenérvekkel reagálok de ezeket szinte már mind próbáltam és egyik se jött be:(

2013. márc. 27. 00:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz a barátodhoz költözni? Ne hagyd abba az iskolát!! Diákmunkából kihúzhatod , rengeteg munka van a szövetkezeteknél folyamatosan , sajnos az újaknak nehezen megy mivel minden munkára a régieket hívják , de tudok segíteni hogy bekerülj ,ha gondolod , én 13 évesen léptem le otthonról , anyukám hasonlóan állt hozzám , ma már egyetemista vagyok , és diákmunkából tartom fenn magam , persze keveset fizetnek de ha összekapod magad kibírod.Olcsó szobát keress ne lakást. Menj el onnan és többé ne nézz vissza , és nem a Te hibád ami történt, Te nem csinálhattál olyan rosszat amire ilyen fokú sértettség a válasz. Ne hagyd ott a sulit!!!Nézz utána milyen segélyeket igényelhetnél ezesetben, van hatszáz féle , h iskolába jársz!
2013. márc. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!