Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20000Ft reális összeg gyerekta...

20000Ft reális összeg gyerektartásnak egy gyerek után?

Figyelt kérdés
Eddig 25000Ft-ot fizetett a férjem, de kiderült, hogy terhes vagyok és a körülmények miatt táppénzre kellett mennem, ami elég nagy kiesés minden szempontból. Természetesen, ha helyrerázódunk anyagilag, akkor megint a régi összeget fizetné tovább. Szerintetek reális ez az összeg? Hétvégén beszélünk majd a volt párjával.
2013. márc. 28. 10:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát így akkor semmit nem szólhat az anya. Ajándékot nem vagytok kötelesek adni. Szerintem megfogja érteni ha eddig tudtatok és adtatok most meg egy kicsit nem. Én megérteném.
2013. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha minimált bért keres és elvált,akkor kap gyermekvédelmi támogatást ezáltal suliba ingyen van az ebéd



Tevedsz. A rendszeres gyermekvedelmihez az egy fore juto jovedelem max 39.900 lehet. Ha kapja a minimalbert -70-, a csaladit -13,7- es a tartasdijat -20, akkor ezt meghaladja, tehat nem jar.

2013. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!