Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma bemutattam a barátomat...

Ma bemutattam a barátomat itthon, és megszólták hogy nem néz ki jól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és még nem volt soha barátom, ő az első. 1,5 hónapja vagyunk együtt. Én tudom hogy nem néz ki jól: nagy orra van, aránytalan az arca, vékony is. Nem a külsejével fogott meg hanem azzal ahogy beszél hozzám, viselkedik, türelmes volt eddig is velem, nem erőltet semmit (2 hónapnyi ismerkedés alatt csókolt csak meg). De leszólták itthon hogy mennyire csúnya meg hogy én jobbat érdemlek. Hogy én lányként mennyivel szebb vagyok....


Most emiatt én nem akarom őt dobni, de fáj hogy így állnak hozzám. Mikor végre boldog vagyok.


2013. márc. 24. 23:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Jaj, de szörnyű tapírság. De hál'Istennek, nem ők járnak vele. "jobbat érdemelnél" - ez hülyeség, ez nem díjugrató verseny, vásár. Mondanám, ne törődj vele, de megértem, fáj. "Szerelem, szerelem, átkozott gyötrelem"
2013. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Ezzel nem lehet mit csinálni. Nálam is ez volt minden barátomnál. Mondták hogy aranyos, de volt aki kijelentette hogy csúnya. Most 22 évesen lassan 3 éve nincs barátom és szerintem már egy csúnyának is örülnének :D Amúgy sosem volt nálam ez kifogás. Nekik is szerintem csak új a helyzet és kész, majd megismerik és megszokják. Szerintem ne foglalkozz vele. Ha helyes lenne akkor meg belekötnének másba. Ennyi.
2013. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%

Nem szabad mindig mások véleményére adnod!Ha te 22 éves nő létedre boldog vagy,akkor éld az életed azzal a sráccal!!Nagykorú vagy,a szüleid ilyen szinten már nem szólhatnak bele az életedbe.

Mondom még valamit,ami viszont most negatív kritika lesz:

1.Ha tudod,hogy csúnya az a férfi,akkor nem azért kedves veled msot még ennyire,mert tudja,hogy kifogott téged,egy szép lányt?Szerintem tudja azt is jól,hogy elveszthet..és ezért kényeztet!

2.A másik az,hogy nekem van egy ilyen ismerősöm,akinek csúnya a férje..és a nő is tudja,hogy csúnya a férje,de 9 éve vannak együtt.Régen az a pasi nagyon jól bánt a nővel,de most kutya számba se veszi!Szerintem gondolkodj el ezen a dolgon is és fordítsd le arra,hogy veletek mi a helyzet!


Tehát:Lehet,hogy csak most teszi a jót és később derül ki,hogy milyen ez a férfi.

Ja és nem lány vagy..hanem egy érett,felnőtt nő!Ne engedj ebből!

2013. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Valószínüleg a kritizálók mind modell alkatú győnyőrü emberek.Valakit megszólni a külseje miatt különösen akkor amikor egy hozzánk közelállónak sokat jelent az illető-ormótlan bunkóság.
2013. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, hogy mit tegyél? Kezel a bunkókat a saját helyi értékükön... bár tény, kínos dolog azzal szembesülni, ha ezek a bunkók az ember családtagjai...
2013. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Ne foglalkozz mások véleményével!!! A szépség mulandó!!! (meghízhat, kopaszodhat stb) Lehet helyes pasid -de abba meg fennáll a veszély hogy megcsal, ver... de ez csak általánosítás! Ha ti ketten szeretitek egymást és felvállaljátok, akkor nem számít a család véleménye!
2013. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
Miért,a csúnya ember nem verheti? (amúgy én már válaszoltam
2013. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a párom az ideálom is egyben, anyuék nem szóltak a külsejére semmit, a 83 éves nagyim viszont engem is kiakasztott. Csak képet látott róla, amin ráadásul pont úgy nézett ki, mint valami csupasz csiga. Nyáron kipróbálta milyen kopaszon, plusz alaposan meg is borotválkozott... Na úgy még nekem sem jött be annyira. :)

A nagyim közölte, hogy hát ne haragudjak, de tesóm barátnője sokkal szebb. Hát mondom oké, de ő csaj és egy fiút meg egy lányt ne hasonlítgassunk már össze. :D Hát de akkor is, ő nem szép fiú. Mondom jólvan. :D

Persze rosszul esett, de elengedtem a fülem mellett.


Én úgy gondolom, hogy ő a te párod, neked kell őt elfogadnod és szeretned úgy ahogy van. Mindenki másnak ebbe beleszólása nem lehet. A szüleidnek magyarázd el, hogy lehet kívülről nem tökéletes, de lélekben mindent megkapsz tőle, boldog vagy mellette és számodra ez nagyon fontos. Kérd meg őket, hogy ne bántsanak ezzel téged. (Tartsák magukban a véleményüket.) 22/L

2013. márc. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
A világon igen sok előnytelen külsejű, de annál sikeresebb ember él. Másokat a kinézetük alapján megítélni igen ronda dolog. Ok, a szülők mindenből a legjobbat akarják a gyerekeiknek, de a legjobbat miért a külső alatt értik?
2013. márc. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tom Cruiseról pld kiderült hogy egy elég ostoba korlátolt ember.
2013. márc. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!