Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözöm a barátommal...

Elköltözöm a barátommal külföldre. Még egyikünk sem lakott senkivel együtt mint élettárs. Sok civakodásra kell számítanunk?

Figyelt kérdés
Dolgozni megyünk,a távolság végett nem egyszerű haza jutnunk...igazából egy ágyban is 1x aludtunk mert eleve itt Magyaro.-gon is messziről jár udvarolni.Kb 1év 3hónapja vagyunk együtt...

2013. márc. 28. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Lakva ismerszik meg az ember." Ha szerencsétek van, akkor nem. Ha nincs, akkor olyan dolgok is előjöhetnek, amire álmodban sem gondolnál, a lakás hőmérsékletétől kezdve a dolgok elpakolásán át a fürdőszoba használatig minden, bármi. Igazi toleranciapróba és jó lehetőség, hogy megismerd a párod kevésbé szép oldalát is, mert ilyen mindenkinek van (neked is)!

Sok sikert hozzá!

2013. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem attol fugg, hogy latatok-e mar valakivel egyutt.


En az exemmel elmentem nyaralni 3. Nap kiderult szamomra, hogy igy semmi jovonk. Pedig elotte ugy tunt minden oke osszeillunk...stb, 1,5 eves kapcsolat. A nyaraals utan aterteketem dolgokat, meg 3 honapig huztuk, de akkor mar meglattam azt, hogy mik a kulonbozosegek.


Jelenleg 3 eve elunk egyutt a parommal, a kezdetektol bekessegben, nincsenek civakodasok, vagyis nem olyanok, amik konkretan az osszekoltozes miatt vannak.

A lenyeg hogy muszaj kompromisszumkesznek lennie az embernek...

2013. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jav



Laktatok-e



Lehet hogy lesz lehet hogy nem, majd a tapasztalat megmondja...

2013. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bizony, a lakás hőmérséklete alapvető problémaforrás lehet!

Ha az egyik fázós, a másik meg nem, vagy épp ezen akar spórolni.

2013. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
léteik pulcsi és takaró is :)
2013. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*létezik
2013. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első percben meg kell beszélni, ki mit tart fontosnak. Ki milyen munkát végez el otthon stb. Ha valami gond van, azt azonnal megbeszélni. Régen nem költöztek össze a házasság előtt, még is kevesebb volt a válás, mint ma. Alkalmazkodni kell egymáshoz mind kettőtöknek.
2013. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Régen nem költöztek össze a házasság előtt, még is kevesebb volt a válás, mint ma. Alkalmazkodni kell egymáshoz mind kettőtöknek."


Ebben nagyon igazad van! Csak sajnos pontosan az ellenkezője ömlik mindenhonnan: ami rossz, dobd ki, vegyél újat, a megjavításával ne próbálkozz, úgysem értesz hozzá! Ez a fogyasztói szemlélet és áthatja az élet minden szeletét! Megértés, tolerancia emberek, és sokkal több szeretet!

2013. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendben, hogy van pulcsi, csak van aki nem akar abban lenni, hanem kényelmesen rövidujjúban. Jobban szellőzik a bőr, egészségesebb, és a kezem sem fázik. Ha már pulcsiban kell lenni, nekem akkor már hideg a kezem, fagyosak az ujjaim, a lábam is fázik, hiába a zokni, papucs, úgy már nem kellemes, nagyon aláásná a közérzetem.
2013. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

Hűvösben ráadásul még szexelni sem lehet egy jót. :P

A melegen nem szabad spórolni, én ezen az elven vagyok, ettől még persze más lehet más véleményen.

2013. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!