Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik török fiuval vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik török fiuval vannak együtt de meg gyerek nincs. Mi mindketten dolgozunk, külön kezeljük a penzünk, viszont en csinalom a hazimunkat tudom naluk nem szokas. Ez igy rendbe van?

Figyelt kérdés
Ja es 1 heten 1x kb megyünk valahova(mozi,etterem,disco)akkor termeszetesen ö fizet.Es nalatok ez hogy müködik?

2013. márc. 12. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Magyar lakhely,magyar szokás,így főz-mos-takarit.
2013. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha ez mind szep es jo de jo lenne ha olyan irna aki tudja is miröl beszelek.
2013. márc. 12. 09:19
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

en ismerek par not, akik torok ferfihoz mentek hozza. minden szep es jo a hazassagig. utana kb semmi joga nincs a nonek, a legtobben mar el is valtak nagy nehezen..

biztos van sikersztori itt is, de total mas kultura, a noket emberszamba se veszik hazassag utan.

2013. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Nekem volt az egyik barátnőmnek egy afgán pasija, nahát az kemény volt. Sehova nem mehetett, nem ihatott, nem találkozhatott fiúkkal. Egyszer nagy balhé volt, mert otthon talált náluk egy üveg piát. És jött alahhal XD Szerencsére már vége van, a srácnak vissza kellett mennie a hazájába.
2013. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom miről írsz.


Amikor megismerkedtünk,ő is elmondta,hogy náluk mik a szokások,asszonynak kuss a neve kb.

Én meg megmondtam,hogy vagy alkalmazkodik,ŰMagyarországon élünk,és ha én ledolgozom 8 órámat jópénzért,akkor az ő kacsója se törik le ha megfogja a porszivót.Vagy felejtsük el egymást.

Karakán nő vagyok,elérem amit akarok.

Élünk boldogan,munka után amig én főzök,ő rendet rak,takarit,sokszor mosogat utánam(ekcémás vagyok,így kénytelen szinte minden olyan takaritást ő csinálni ami vegyszeres)

2013. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zabmester ***** válasza:
90%
Én jártam egy ideig török fiúval, bár ő csak félig volt török, és itt született, Magyarországon. A házimunka javarészét én csináltam, de mondjuk eleve én voltam az, aki jobban ráért. Amúgy a főzést szívesen csinálta, főleg, mert szakács volt :D Nem főzök rosszul én sem, de vele nem tudtam felvenni a versenyt :) A többi dolgot javarészt én csináltam, de ha megkértem, hogy mosogasson el, vagy dobja be a ruhákat a mosógépbe, szó nélkül megcsinálta.
2013. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat most mar tudom mit tegyek:)
2013. márc. 12. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet azóta? Milyen a párkapcsolatotok?
2015. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!