Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A helyzet: húszas éveitek...

A helyzet: húszas éveitek elején vagytok,4 éve éltek együtt boldogan (hogy házasság vagy élettárs mindegy) és a párodról ezután kiderül hogy Sclerosis Multiplexes. (eddig ő sem tudta) Mit teszel ezután?

Figyelt kérdés

És mit várnál el tőle fordított helyzetben?

(vagy bármilyen betegség aminek súlyos következményei vannak vagy lesznek vagy lehetnek)


2011. márc. 30. 10:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg boldogan élünk, akkor nem változtatnék semmin, csak segítenék neki, hogy könnyebben elviselje a betegségét.

Tőle pedig elvárnám, hogy ne keseregjen a betegsége miatt, hanem gondolkodjon pozitívan, talán egyszer majd ezt is tudják gyógyítani.

2011. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Megesküdtem,hogy jóban és rosszban,egészségben és betegségben,tehát nem kérdés.Megteszem,ami tőlem tellik,hogy boldog legyen,amíg lehet.
2011. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseim nem változnának semmit.Nem hagynám el, mellette lennék ebben is, mint mindenben.És Ő se süllyedjen az önsajnálat mocsarába, hanem minden erején azon legyen, hogy teljes életet éljen/éljünk.
2011. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Hűh, hát nagyon csúnya pár évnek néznék elébe, amíg teljesen leépül, de azt hiszem nem lennék képes otthagyni. Kitartanék, és próbálnék türelmes maradni vele. Hogy tőle mit várnék, azt nem tudom. Nem tudom egyáltalán mit lehet várni. Talán hogy ne forduljon magába, élvezzük együtt az életet, amíg lehet.
2011. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Szerelem és más drogok c. filmet. Utána szerintem könnyebben fogsz dönteni...
2011. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jóban, rosszban, egészségben, betegségben... ezt dobta a gép.
2011. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Végig kitartanék mellette,bár én ezt nehezebben viselném el mint ő saját maga,de próbálnám nem mutatni.És pozítívan állni mindenhez,és ugyanúgy eggyütt jóban rosszban....(bár mi még nem vagyunk házasok)

24/L

2011. márc. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugy valasztok magamnak tarsat, hogy ha jon egy ilyen betegseg, ne hagyjam el es nem azert mert sajnalom, nem azert, mert szanom, hanem azert, mert magamat szannam, ha nelkule kene elnem. Egyertelmuen vele maradnek, tole pedig elvarnam a pozitiv hozzaallast. Vedenem a stressztol, mert ugy tudom az SM betegek allapotat konnyen ronthatja. Minel tobb kozos programot szerveznek es hinnek a csodaban. Maskepp nem lehet.

19/N

2011. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 hűségesszolgámbalfi válasza:
100%
Nem tudnám otthagyni a Kedvesem emiatt,de biztos hogy nagyon kemény időszak lenne.Szerintem Ő lenne aki jobban erőltetné hogy éljem az életemet de akkor is maradnék.Ha ez nálad vagy a környezetedben fordult elő akkor ezúton kívánok tiszta szívből minden jót és kitartást!
2011. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Vele maradnék, segíteném és támogatnám mindvégig. Mindent megtennék, hogy teljes életünk legyen, és hinnék benne, hogy egyszer majd ez is gyógyítható lesz.
2011. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!