Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk tegyük fel hogy egy női...

Fiúk tegyük fel hogy egy női barátotok meg kér titeket hogy mesterséges úton ejtsétek teherbe akkor meg tennétek? (ha nincs barátnőtök, v ha van és tegyük fel ő is belemenne)

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 14:52
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Segítenétek neki mert fontos ? Vagy megcsalásba sorolható?
2013. márc. 28. 14:53
 2/23 A kérdező kommentje:
Lányok véleményét is várom h belemennének-e
2013. márc. 28. 14:54
 3/23 anonim ***** válasza:
23%

Az én véleményem az, hogy az ilyesmit legjobb titkosan intézni. Egy gyerek nagy lelki változásokkal jár az apának is, akkor is ha csak donor.


Mondjuk esetleg családon belül. Pl ha a férjnek valamiért nem jó a spermája, de van egy ikertestvére, aki genetikailag gyakorlatilag azonos vele, azt még be lehetne vállalni donorként.

2013. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Bizonyos helyzetben igen. L
2013. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Biztos, hogy nem. Van lehetőség anonim donora.
2013. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
ismerőst talán nem. abból lehetnek gondok. inkább anonim donort keresnék. az nem reklamál.
2013. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Értem, ez igaz.

De én úgy érzem ha velem történne ez meg, én lennék a férfi és lenne már párom akkor semmiképpen nem mennék bele mert én ezt meg csalásnak érezném. Még ha nem is lenne párom akkor is nagyon meggondolnám de nem hiszem h végül belemennék, ha a páromat meg kérnék h legen donor és el akarná vállalni nekem ez meg csalás lenne hiába mesterséges lenne.

2013. márc. 28. 15:03
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás? Az teljesen más. Ha tud róla, és beleegyezik, és tényleg mesterségesen megy, akkor nem megcsalás. Ha nem tud róla, és mesterségesen megy, akkor nem megcsalás, hanem árulás, átverés, hazugság.


Ha nem mesterségesen megy, akkor megcsalás.

2013. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a megcsalás vagy nem megcsalás a lényeg ebben a szituban hanem az, hogy van egy gyereked aki mégsem a tiéd.
2013. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nőként ilyen helyzetbe nem mentem bele. SZerintem kell apa is a gyereknek, másrészt milyen dolog az, hogy ismeri a gyerek az apját (hiszen barátok), de nem tudja. Az én gyerekemnek is egy nagyon jó barátom az apja (már természetes úton fogant), de megbeszéltük, mindketten akartuk. Mivel 36 évesen szültem nekem fontosabb volt, de ő is vágyott az apaságra (41) imádja a lányát. De nekem kellett az a tudat, hogy van apja is, mert egy anya kevés. Ha nem is élünk együtt, de bármiben számíthat majd rá. (a másik dolog a pénz volt amit megnéztem. Bár egyedül is el tudom tartani - ezért is mertem bevállalni - de azért nem rossz pont az, hogy az apja is bőven eltudná, együtt pedig pláne)
2013. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!