Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van 50 felett...

Mi értelme van 50 felett gyereket szülni, ha ráadásul valaki más a baba biológiai anyja?

Figyelt kérdés

50 felett általában nem mestruálnak már a nők, de a terhesség lehetséges lombikbébi módszerrel: egy donor petesejt kell (tehát egy másik nőtől, aki még menstruál) és a férj spermája. Nem értem, ennek mi értelme van. Ebben a korban nagyon veszélyes a terhesség, és ráadásul nem is az lesz a biológiai anya, aki megszüli a gyermeket, hanem egy másik nő, akinek a petesejtjét felhasználták. Én nem szeretnék úgy szülni, hogy nem is az enyém igazából a baba. A kockázatokról nem is beszélve.


Ti mit gondoltok? Vállalnátok így babát?


Itt van egy link, ahol írnak erről:

[link]


Másik módszer, hogy korábban lefagyasztott saját petesejtet termékenyítenek meg a férj spermájával, és úgy teszik be a méhbe. Ez sokkal jobb, mivel mindketten biológiai szülők lesznek, de ebben az esetben is ugyanúgy veszélyes 50 felett a terhesség.



2013. márc. 1. 23:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%

Én eleve azt nem értem, minek?

Előbb meghal, mintsem 18 éves lesz a gyerek..

2013. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De még ha nem is, akkor se javasolt :(
2013. márc. 1. 23:58
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Én 40 éves kor felett már nem engedélyezném a szülést.
2013. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, ki vagy te, hogy ilyet kijelenthetsz??? Én meg két diploma és három nyelvvizsga, meg nettó 300-as fizu alatt nem engedélyezem.
2013. márc. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Én meg a minimális szövegértelmezési kompetencia megszerzéséig nem engedélyezném.
2013. márc. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Ez csak azért van, mert néhány nő azt hiszi, a szüléstől lesz anya.
2013. márc. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Katucika0912 ***** válasza:
71%

Én azt gondolom hogy mindenkinek magának kell eldönteni hogy mit kezd az életével , illetve hogy mikor hogyan ad újabb életet !

Senkinek nincs joga mások feje felett pálcát törni , és olyat kijelenteni : hogy 40 felett nem enedélyezné a szülést , főleg nem .


Én személy szerint nem szülnék 30 felett sem ( ezért nem lesz 2. baba . Idén leszek 30 )

De ez csak az én személyes véleményem !


Ahány ember , annyi féle képp gondolkodunk !

2013. márc. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Na 40felett valóban nem kell szülni.50felett meg főleg nem.
2013. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik válaszolóhoz.. 30 felett miért nem szülnél? ezért lemondani a második gyerekről egyszerűen hülyeség. 30 fölött még simán lehet problémamentes terhességed és nagyon kis valószínűséggel lesz a korodból adódóan bármi baja a babának.
2013. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Nekem munkambol adodolag tobszor volt szerencsem 50plusz kismamakkal talalkozni.

Ebbol tobb tartossan beteg lett a terhessegtol tobb elvetelt a 23 het korul terhessegi mergezes kovetkezteben ill egy meg is halt a csaszar utan emboliaban.Ja benne volt a pakliban Csak a csaladot ill ferjet sajnalom.

Ha az Isten /termeszet ugy tervezte a no nem szulhet ha mar nem menstrual akkor ennek oka van.Ha az orvosok (az etikatlan fajta)

Megeroszakolja a tetmeszetet akkor bizony sokszor csunya vege lessz.

Egy terhesseg szules nem tesz anyava.Anyava leszel ha orokbe fogadsz akkor is.

A mindenki csinaljon amit o akar rossz utra vezet.

Tiszteljuk a termeszetet /Isten akaratat es ne essunk abba a hibaba hogy istennek kepzeljuk magunkat.

2013. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!