Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk tegyük fel hogy egy női...

Fiúk tegyük fel hogy egy női barátotok meg kér titeket hogy mesterséges úton ejtsétek teherbe akkor meg tennétek? (ha nincs barátnőtök, v ha van és tegyük fel ő is belemenne)

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 14:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Ha én lennék ha donort felkérő nő, akkor meg biztos nem lenne arcom ismerőstől kérni főleg ha van párja.

Nem gondoljátok h illetlenség?

2013. márc. 28. 15:07
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Mesterséges úton teherbe ejteni valakit, nem számít sem érzelmileg, sem fizikailag megcsalásnak. Ugyanis az illetőnek semmilyen módon nem kell szexuális kapcsolatot létesítenie a nővel. A spermák minősége szempontjából pedig tökmindegy, hogy barát-e az illető, vagy fülig szerelmes belé a donor férfi.

Más kérdés, hogy ilyen "szívességet" érdemes 100-szor is meggondolnia annak is aki kéri, és annak is, aki teljesíti.

2013. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
jó megértem abból a szempontból h ismeri és tudja h hogy él .. azért akarja tőle a gyereket. De mit gondolnátok Ti nők, ha a párotokat meg kérnék erre és ő bele menne, hogy esne ez nektek megengednétek hogy a (férjetek más nőnek is adjon gyereket?)
2013. márc. 28. 15:14
 14/23 anonim ***** válasza:

Soha nem mennék bele ilyesmibe.

27/N

2013. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mesterséges úton biztosan nem mennék bele. Egy nőnek ezer lehetősége van természetes úton meggyőzni a hapsit. Persze ha olyan...Elég bugyutának tartom ezt a kérdést...
2013. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Miért lenne az ? Bármikor meg történhet.
2013. márc. 28. 15:22
 17/23 anonim ***** válasza:

50%-ban apa lesz akár be is perelhetik

Van erre spermabank is, és a férfinek csak annyit kell a termékenységi központban mondani, hogy együtt élnek, majd ráírják a papírra, hogy neki nem lehet gyereke.Apasági vélelemmel nem kell huzakodni később

És akkor nincs ez a kavarás, amire te rákérdezel.

2013. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Azt gondolom ez a "legbutább" módja a mesterséges teherbeejtésnek.

1. Az a nő aki ilyet kér egy ismerősétől, barátjától sztem önző.

2. Az a férfi aki belemegy és tud majd úgy élni, mintha nem is az ő gyereke lenne ... hát részemről nem apának való!

Az ilyesmit jobb névtelenül intézni úgy gondolom.

Nem venném megcsalásnak, ha a párom ily módon segitene egy ismerősének de az biztos, hogy én nem szülnék ilyen férfinak. Az én gyerekemet sajátjának tartaná? Csak mert egyenesen belém lőtt... a másikat nem? milyen már ez?

Nem hinném, hogy normális férfi bele megy. És én nőként soha nem kérnék meg erre ismerőst se ... barátot se!

2013. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt ahol elek ez eleg gyakori dolog mivel anonim donorsag tiltva vaa a gyerek erdekeben es a hivatalos donorra 2ev a varakozas.

Igy az egyedulallo ill leszbi nok ismerost kernek meg erre a celra.A gyereknek ezt elmondjak ha ott az ideje

Nincs ebben semmi rossz egy kozos dontes egy elet ajandeka .

Jobb mint egy felelotlen egyszeri ismeretlennel kotott szex a megtermekenyules celjaval.Utobbi nagy riziko genetikai betegsegek ill nemi baj.

Mi 3 gyerekkel barmikor szivessen ajandekoznak ivarsejtet ha barataink erre kernenek.Termeszetessen donor szerzodessel es orvosi igazolassal ami a kesobbi gyerektartast kizaro feltetele.

Egy mas modernebb gondolkodas kell ehez.

Amig egy tarsadalom tobbre becsuli a ferfiak elcsabitasat es igy nyert terhesseget addig ez szoba sem johet magyarorszagon.

2013. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19, de akkor nálatok erre jogi keret is van.


Nekem ez ilyen fura, mert elvben nem vetem el és meg, aki ilyet csinál, sőt, szerintem becsülendő, ha nyíltlapokkal játszik. Ugyanakkor a szívem mélyén nem örülnék, ha a páromat kérnék fel. De hogy belemennék-e, az sok mindentől függ, és csak akkor tudnám eldönteni, így látatlanban nem.

2013. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!