Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van 3 testvérem(y,x,c). 2hónapja meg tudtam hogy c pasija meg akarja kflni x y és engem is. Nem voltam ebben annyira biztos amíg múltkor nem történt valami. c anyumnál lakik a lányával és az új pasijával. Múltkor mentem fel anyumhoz elhozni a lakásról valamit és c pasija volt csak otthon. c pasijának telefonja kint volt az étkező asztalon. Oda raktam majdnem mellé a lakáskulcsom. Persze nem szándékosan. És c pasijának a telefonján láttam prn képeket ami mellé volt írva szöveg. Az egyik mellett ez szerepelt -> Így bsznm meg y. És az utolsó képnél meg az hogy így pedig engem(Engem=Nevem szerepelt). El mondtam páromnak és ő csak annyit mondott hogy bszk meg hogy aberált. Egyszer történt egy olyan eset hogy c pasija felhívta xt és megkérdezte tőle hogy mennyi pénzért feküdne le vele. Vagy talán azt mondta hogy hallotta valakitől hogy szolgáltatást nyújt és ő is igénybe szeretné venni. Ez mikor kiderült akkor egy darabig nem beszéltek meg nem voltak együtt de ez nem tartott sokáig(C és a pasija). c ettől a pasitól most gyereket vár. Szóval semmi értelme annak hogy bárkinek is elmondjam ezt az egészet. Az egyik indok hogy úgy se hinne nekem senki a másik meg hogy úgy se történne semmi. Azt találtam ki hogy el lopom c pasijának telefonját és átnézném másnap meg vissza vinném. De nem látom sok értelmét ennek a dolognak mert csak még jobban kikészülnék. Félek anyumhoz fel menni undorodok ettől a férfitól. Hányingerem lesz mikor meg látom. És ez nekem nagyon rosszul esik hogy egy beteg ember miatt keveset láthatom anyumat.
2013. márc. 28. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én c lányát félteném leginkább ebben a történetben. Bocs az offért...
2013. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
ez a kérdés rendkívűl értelmetlen, nem értem azt sem hogy x y c miért c és miért z? :D
2013. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bence_ ***** válasza:

Pedig el kéne távolítani a családból. Csak gubanc lesz vele.

Menj fel pároddal édesanyádhoz.

Ezek szerint szépek vagytok :)

2013. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
x,y,z nem? x,y,c ez igy ertelmetlen mint az egesz sztori
2013. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj, most nektek nem mindegy, hogy c vagy z?:D Olyanok vagytok már.:)


Kérdező!Telefon elcsenést nem javaslom, mert a végén te jössz ki rosszul a dologból, főleg ha észreveszik, hogy elvetted a telefont, lopással is megvádolnak. Szerinted nem veszi észre, hogy nincs meg a telefonja?


ha tudod, hogy nem hisznek neked, akkor tartsd magad távol a pasitól.Minimalizáld vele a kapcsolatot.Reménykedj, hogy majd a tesód rájön, hogy milyen pasit fogott ki.

2013. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te már mindent megtettél elmondtad a képeket nem érdekelte tesódat elmondtátok neki milyen ajánlatot tett akkor is visszafogadta ezek után már csak magát okolhatja ha fűvel-fával csalják nem értem hogy lehet (már bocsi) ilyen hülye valaki hogy ezek után még gyereket szül a pasinak. Azért én sokat beszélnék tesómmal hogy küldje el nehogy már ilyen apja legyen szegény gyereknek
2013. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!