Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem találom? (kérdésed túl...

Nem találom? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Olyan kérdést tett ki az egyik kérdező,hogy a párja írt neki egy levelet,de ma nem ment haza,és a kérdező nem merte felnyitni a levelet.Röviden ennyi.Talán letörölte azt a kérdést?vagy csak én nem találom?Nagyon kiváncsi vagyok,hogy felbontotta-e a levelet..
2012. okt. 21. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Kár,hogy törölte...:/:DD
2012. okt. 21. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Mások is keresik ezt a kérdést,bár Én nem láttam,de már érdekel.Te nem tudsz kérdést kitörölni,csak a Moderátorok. Vajon Ők miért tették és az orrunkra kötik-e?

2012. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És úgy sem tudunk kérdést törölni,hogy:

belépünk,és ott oldalt van az,hogy saját menü.azon belül ottvannak,hogy saját kérdéseid,és a kérdésed mellett ott van az X.úgyse?:)

2012. okt. 21. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Törölték,plusz töröltek mégegyet: a 30éves nő a tesójára féltékeny,mivel műmelleket csináltatott magának 1millióért és így most nagyobb lett neki,meg feszesebb stb.:)))
2012. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést is olvastam..Tiszta vicc volt:DD
2012. okt. 21. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Jót nevettem a szőke nőn!:D Amúgy szerintem ezt a kérdést is törölni fogják...Egyszer volt már ilyen,hogy kérdeztek valami hülyeséget,utána letörölték,egy kommentelő kiírta kérdésként,hogy hova lett?! És a "Hova lett?" kérdést is eltűntették a moderátorok.
2012. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
É amúgy nem teljesen értem ezt a dolgot, ami itt megy. A moderátorok minden sz.ar kérdést kitörölnek. Nemrég meg akartam tudni, hogy Debrecenben milyen időközönként van patkányirtás, mert iszonyatosan sok van mostanában a környékemen és nagyon zavar, hogy eddig korántsem volt ennyi. Kiírtam az állatok kategóriába és ki sem került. Azt hiszem ebben semmi vérlázító nincs és teljesen normálisa megfogalmaztam...
2012. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom Kérdező! Értelmét vesztené az oldal,ha az ember csak úgy törölgethetne a saját kérdései közt!!!! Hát akkor hogy segítene az akár évek múlva is a többieknek...stb


"X = Ezzel az ikonnal eltávolíthatsz egy kérdést a kérdéseid listájából (ha már nem vagy kíváncsi a jövőben rá érkező válaszokra). A kérdés nem törlődik, tehát a kategórialistákban megmarad, illetve a keresővel megtalálható, de erről az oldalról el fog tűnni."


Tehát Te nem tudsz kérdést törölni,dehát ez annyira egyértelmű!:)

2012. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:DD Már mind1,ha letörlik..

Megtudtam amit akartam.:D A szőkén én is jót nevettem..

'ő szőke,a tesója barna hajú':DD Tényleg fontos volt ezt leírni..Attól függ a mellmérete,hogy milyen színű a haja...:DD

2012. okt. 21. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!