Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hete járok a baratnőmmel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete járok a baratnőmmel és nem akar lefkudni velem. Mi számit kevés időnek, megfelelő időnek, és sok időnek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit elmondok neked, hogy az 1 hét kevés időnek számít.
2013. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az a korotoktól függ
2013. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
bizony kortól függ, meg milyen régóta ismeritek egymást. De az 1 hét mindenképp kevés!
2013. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jeffyk válasza:
bisztos meg nem szeret tol kora 1 het
2013. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

ha szexre kell, akkor már remek az idő

amúgy meg ez semmi, ez nem idő, 1 hét, ne röhögtessél már

nem tudom hány éves vagy? N

2013. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más szerintem. Én akkor fekszem le a barátommal ha érzem hogy megbízhatom benne, ha ismerem már őt annyira, hogy levetkőzzem előtte. Szerintem amíg a bnőd azt látja, hogy csak arra kell neked, mert bizony én ebből azt szűröm le, addig úgyse fog veled lefeküdni. Ne sértődj meg, de ha már a 2. héten le akarod fektetni, nekem abból bizony az jön le, hogy csak szexre kell szegény lány. De ha mégse, akkor ne haragudj, mutasd ki neki, hogy megbízhat benned, hogy vigyázol rá stb, és akkor majd még pár hét kérdése és le fog veled feküdni.
2013. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lefkudni sosem fog veled

lefeküdni pedig majd akkor fog, ha készen áll rá, de 1 hét alatt ne várj csodát

2013. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Egy hét az borzaszto sok. Érthetetlen idöhuzás. Hagyd a bánatba! Én ha megbeszélem egy csajjal a rosszlányok. hu-n, egy ora mulva már dugom is általában. Ha éppen kuncsaft van nála, akkor két ora. De ez a max!!!
2013. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 hét azért nem valami sok...

Én tudnék várni 1-2 hónapot max.De ha van egy kis rafkó benned,akkor jól felizgatod,aztán vetkőzteted lassan,és benne lesz.Csak eléggé fel kell izgatni.Egy csajt felizgatni meg könnyebb,mint felemelni 50 kilót,vagy mint 11x11-et kiszámolni.(vagyis nagyon könnyű)

2013. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu. Ennyire nem lehet hülye valaki... mindenki tudja, hogy az 1 hét max a ribiknél okés.
2013. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!