Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen apa az, aki egyik...

Milyen apa az, aki egyik napról a másikra megtagadja egyetlen gyerekét, egy szép, fiatal egyetemista lányt, azért, mert nem tudja elfogadni, hogy a lány lefogyott?

Figyelt kérdés
Én vagyok az a lány.. Apukám napok óta nem szól hozzám, azt mondta legutóbb, hogy "ezt itt befejeztük", ő ezt már nem bírja, ha rám néz, hányingere van. Elmond mindenféle undorítónak meg szerencsétlennek, azt mondja, neki ilyen lány nem kell. Ennek az az oka, hogy régebben eléggé el voltam hízva (88 kiló voltam 15 évesen), de mostanra szépen lefogytam, 52-53 kiló vagyok, ami szerintem normális egy 20 éves lánynak. Ő azonban ezt képtelen feldolgozni. Szerintem depressziós és orvosra lenne szüksége, mert ez a viselkedés egyszerűen nem normális. Magát is tönkre teszi, és a család életét is megkeseríti ezzel. Ami pedig engem a legjobban bánt, hogy mindig nagyon jó volt a kapcsolatunk, és szerintem nem érdemlem meg ezt, amit most kapok tőle. Mit tehetnék? Egyre nehezebben viselem ezt a helyzetet.
2013. márc. 29. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az életkornak nem sok kőze van a testsúlyhoz, a magasságoddal többre mennénk.
2013. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Úgy tűnik nála a gyereket kilóban mérik. Hülye apád van, bocs.
2013. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem inkább azt nem tudja elfogadni, hogy beképzelt vagy?
2013. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok hajlandó ítélkezni pár sor alapján.
2013. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél azért több kell legyen a történeted mögött. Egyetértekvaz előttem szólóval, ennyiből nem lehet megítélni mi történik.
2013. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 150-160 cm magas vagy, akkor elfogadható. De ha magasabb, akkor már inkább csontkollekció vagy.
2013. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ebből a kérdésből ne haragudj de egyértelműen látszik, hogy kellene a másik fél véleménye is mert nagyon sarkított.
2013. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy én nem olvastam figyelmesebben, de hiányzik egy szelet a történetből.


Egyik barátomnál ugyanez történt, de ott kisült, hogy a fiú másik pasitól született. Ezt 21 évig titkolta anyuka, ráadásul pont a srác szülinapján mondta el az apának az igazat.

Gondolhatod...

2013. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
szerintem semmi nem hiányzik a történetből. Mégis mi lehetne mögötte? csúnyán beszélt kamaszkorában? vagy rosszul tanul az egyetemen? esetleg van valami nagyon irritáló a személyiségében? Bármi is legyen a "kilók" mögött, nem lehet akkora indok, hogy egy szülő megtagadja érte a gyermekét. Haragudhat, de hogy megtagadja, az azért nagyon durva! Ha pedig tényleg olyan súlyos dolgot tett volna, aminél már azt mondhatjuk megérdemli a kitagadást, akkor nem a súlyát emlegetné az apja.
2013. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha magasabb vagy, mint 170cm, megértem, miért akadt ki rád. Lehet, hogy nem veszed észre, és túlzásba vitted a fogyást. Ő pedig csak azt látja, hogy elfogytál.
2013. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!