Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. s Elkezdtem angolra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milou. kérdése:

S. O. s Elkezdtem angolra járni, az angol tanárnőm egy 24 éves fiatal egyetemista csaj. én 21 vagyok. Szerintetek mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Tegnapi órára vittem neki csokit és láttam rajt hogy nagyon örült neki. voltam fészbukon üzebnetváltások. Szerintem nemvoltam közömbös a számára. Tegnap iram neki egy sms-t óra után hogy eljönne e velem egy kávéra. Nemkaptam választ ma is órám lessz vele. Mit csináljak most?
2013. febr. 12. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj be órára, figyelj és tanulj. Felteszem örült a bóknak, de ez nem jelenti azt, hogy bármit is akarna tőled. Valószínűleg van barátja. Fiatal okos, és szép. Miért is ne lenne neki?
2013. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazából neki is van és nekem is van. Neki egy elég friss januári nekem egy majd 3 éves kapcsolat. a telefonján soha sincs pénz szerintem lehet ezért nem irt vissza. vagy nemtudom de a mai óra az sztem kicsit ciki lessz igy nem?
2013. febr. 12. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Puncira vadászol miközben van csajod. hát nem vagy semmi öregem, hányszor csaltad már meg a csajod??? a nő meg nem akar semmit tőled.
2013. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Remélem mind a 2t elveszíted ezek után...
2013. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit kellemetlen lesz ezek után órára járni :\ ;)
2013. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom, nehéz ezt így megmondani, de szerintem simán előfordulhat, hogy dugtok egy jót. Mindenesetre legyél határozott, vonzó és szexi (de ne túl feltűnően) hogy elvarázsolt a csajt. Vedd fel a jobb ruháidat és valami szexis boxeralsót,sosem tudni, összejöhet a dolog :) Majd azért írd már meg óra után hogy mi volt.
2013. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Remélem elmegy veled kávéra, de közben megtudja hogy a barátnőd is van, így a kávé a fejeden köt ki, majd mellé kapsz tőle egy erős tökön rúgást is... Ezek után elmondja a barátnődnek hogy mi volt, akitől ennek megkapod a tripláját.
2013. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Húúúúúú, hát most eléggé irigy vagyok rád! :-)


Ugyanakkor azt kell, hogy mondjam, hogy a tanár-diák kapcsolat mindig veszélyes, mindkét félre nézve. A tanár a bimbózó kapcsolattal az állását kockáztatja - bár hallottam olyan esetről is, aki az iskolájából majdnem 10 lányt szedett fel, mindenféle következmény nélkül. A diákra meg azért, mert őt kinézhetik a társai, sokan azt gondolhatják, hogy ő a kapcsolat miatt előnyben van/lesz az értékeléseknél, vizsgáknál.


Szóval amennyire kellemes, annyira kellemetlen is a helyzet.


Viszont annyival nyugodtabban fekhetsz le ma (történjék bármi is), hogy legalább megpróbáltad. Várd ki a mai órát, és hogy mi lesz a vége! :-)

2013. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Te egy hatalmas barom vagy...

Megérdemelnéd ha kidobna a barátnőd és az angol tanárod se foglalkozna többet veled...

Szerinted normális amit tettél? Van egy 3 éves kapcsolatod és más csajjal akarsz randizni... Észlény.

Visszaírni meg azért nem írt, mert van pasija... Hahóóó, nem esett le?? Ő nem akarja megcsalni a párját mint te.

Bocs ha durva voltam, de akkor is egy barom vagy.


19/L

2013. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!