Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszületett a babánk és...

Megszületett a babánk és párom a másik szobába költözött? Járt már valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy ennek már 2 éve, de le szeretném írni nektek:

Akkor egyértelműnek tűnt, de most már furcsálom a dolgot.

Amikor megszületett a babánk párom a másik szobába költözött.

Utána alig tudtam visszahívni.

Akkor az éjszakázásokra és a fáradtságára hivatkozott.

De mára már kételkedem ebben.

Szerintetek ez igaz lehetett?

Járt már valaki hasonlóan???

Megköszönöm, ha leírja!!!



2013. márc. 29. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondjak, engem sem érintett valami jól, amikor 10 óra munka után még éjjel sem tudtam aludni 3-4 óránál többet. Szégyen-nem szégyen, ilyenkor átmentem a másik szobába aludni.
2013. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem szoktattad le pár hónapos korában az éjszakai felkelésekről, akkor igaza volt a párodnak. Nem lehet másnap dolgozni menni, ha éjjel nem tud aludni.

Nálunk ilyen gond nem volt, mert én is dolgoztam, és éjjel nem szoptattam egyik gyerekemet sem, átaludták az éjszakákat, Nem lett egyikük sem lelkisérült, sőt!

2013. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Te miért nem mész át hozzá aludni a másik szobába? Nekünk csak fél évig volt a gyerek a szobában a saját kiságyában, de már a saját szobájában alszik, igaz mindkét ajtó nyitva van. Nem szoktatok erről beszélni?
2013. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha ez két éve történt miért kezdesz el most rágódni ezen???? Ha akkor egyértelműnek tűnt, akkor találhattál benne némi rációt, elfogadható indokot, szerintem ez most is menne.

Számtalan oka lehetett, akár az is amit Te magad is említettél: fáradtság. (Feltételezem dolgozott 2 évvel ezelőtt is, így nem akarta, hogy az éjszakai ébrenlét miatt munka közben esetleg elaludjon...)

Ne haragudj, hogy ezt mondom de tényleg, ha ez két éve volt, miért kreálsz most belőle egy problémát két évvel később??? Mi adott okot arra, hogy most kezdj el kételkedni? Semmi értelme nincs már ezen filózni. Ha ez megnyugtat, ha lett volna külön szobánk, lehet, hogy néha én is ott aludtam volna, egymagam, hogy kicsit szusszanjak. Ennyi.

2013. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Missi_Key ***** válasza:
22%
normális esetben felváltva kéne felkelni a babához, uhh jó nagy f*sz a párod, akár nő akár ffi, ez nem derült ki.
2013. márc. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

"normális esetben felváltva kéne felkelni a babához."


Ezt azért ugye nem gondolod komolyan, hogy az apa, aki minden nap megy dolgozni (és ott nem csinálhat hibát, nem tarthat fél óra szundikálást, jármüvel kell közlekednie) még éjjel se aludjon. Az anyának megvan a lehetösége napközben kicsit pihenni, - ezt tapasztalaból tudom, még ikrek mellett is, ezt egy munkahelyen nem lehet megtenni.


Ha mindkét szülö ugyanúgy ELJÁRNA dolgozni, az más téma, de igy nem.

2013. márc. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az én babám nagyon jó alvó volt, mert éjféltől egészen 6-ig, 8-ig elaludt.

Ez két éve történt, de most kezd tönkremenni a kapcsolatunk és gondolkodom, hogy mikortól kezdődtek a bajok.

2013. márc. 30. 11:18
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Én kértem a férjem, hogy menjen át aludni a másik szobába, ő nem akart,mondván besegít éjjel, próbáltam kímélni,mert tudtam dolgoznia kell, de voltak húzós éjszakák, amikorjól jött a segítsége.

2 éves a pici, egy szobában vagyunk a férjemmel és elmondása alapján a következőnél sem menne át más szobába.

Szerintem így kényelmes a férjednek és ebbe bele lehet fásulni és ahogy írtad tönkre mehet a kapcsolat. Sajnos lejtőn vagyok, remélem mindketten meg akarjátokoldani,csak az egyikőtök nem elég.

2013. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Missi_Key ***** válasza:
22%
sok a naív nő kik azt hiszik a házimunka meg a babázás nem ugyanolyan nehéz mint egy irodában irogatni sorokat....-.- no more comment
2013. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Kedves utolsó, miből gondolod, hogy a férj irodában dolgozik?:) Ez egy szóval sem hangzott el. Az is lehet, hogy nehéz fizikai munkát végez. De ha még irodában is dolgozik, nem hiszem, hogy titkárnő szerepet tölt be és "sorokat írogat". De ha így is lenne, arra is oda kell figyelni és egy munkahely nem tolerálja a fáradtságot, figyelmetlenséget. Tény, hogy egy gyermekkel is ki lehet merülni, de az is igaz, hogy ha például a gyermek elalszik és az anyuka is ki van dőlve, akkor lefeküdhet Ő is és pihenhet ameddig a kicsi alszik. Ezt a munkahelyeden nem teheted! Nem nulla tapasztalattal beszélek, nekem is van gyerekem!
2013. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!