Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 6 éves fiam születése óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éves fiam születése óta MINDENT szarul csinálok. A szexet is.2 éve megszületett másik fiam, azóta elment a kedvem a közeledéstől is. Hárpia. Újabban rendszeresen reggel jön haza. Vélemény?

Figyelt kérdés
Ordít, hogy elszúrtam az életét, válni akar. Pedig a fiúknak kell az apa, akármennyire is hányik tőlem. Vidéken lakunk, nagyszülői segítség nem megoldható. Természetesen hitel van, én dolgozom, ő gyesen.
2012. szept. 19. 22:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyereknek sem kell úgy mindkét szülő, hogy a pár nem szereti egymást.

A legeslegrosszabbat teszitek a gyermekeitekkel, ha együtt maradtok azt gondolva, hogy nekik ez így jobb.

Mert nem.

Rosszabb!


Inkább légy "hétvégi apuka" normális légkörben, minthogy a fiúk ezt látva nőjjenek fel veszekedések közepette és megtanulják, hogy a nők bármikor megalázhatják a férfiakat, ez a természetes, hiszen anya is ezt csinálja apával.

2012. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
19%

Úgy érted, hogy a férjed van gyesen?

És még csodálkozol?

Menjen szépen dolgozni, tartsa el a családját, nem lesz kedve téged b*gatni.

LEHET, hogy anyagi megfontolásból így éri meg, de a világ rendje mégiscsak az, hogy a nő neveli a gyereket, a férfi meg dolgozik. Nem szabad felcserélni, mert a saját férfiasságában bizonytalanodik el. Ennek eredménye az, hogy minden a te hibád, mindent rosszul csinálsz.

Családi tapasztalatból beszélek, ott tényleg válás lett a vége.

2012. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%

Konkrétan mi a problémád?

Mert így nagyon szétszórtad az infókat, nehéz válaszolni.

2012. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%
2. : szerintem a kérdező a férfi...
2012. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%
Hasonló cipőben járok, a mi kisfiúnk 18 hónapos, de a születése óta én "bunkó lettem, szemét" stb., semmi sem jó neki, nem tudok -már nem is akarok - neki megfelelni. Állandóan válni akart, már-már hetente felhozta. Beadtam a válást. Azóta nem tér magához, persze most nem akar válni. De nem hiszek a változásban, mert már számtalanszor megtehette volna. Valószínű nem tágítok a szándékomtól. Az én fiamnak is apa kell, aki ő is lehet továbbra is, de elmondása szerint nem akar élni vele a válás után. Zsarolás. Ráadásul ő is azt mondja, h tönkre tettem az életét, mert szültem egy gyereket neki, akit ő is akart ugyebár. akkor majd lesz, aki a fiaként fogja szeretni az ő fiát. Ha reggel jön haza a férjed, lehet, hogy tilosban jár? Az nem böki a csőrét, h te vagy a kenyérkereső? persze a gyes is kemény "meló", de nem ez a klasszikus szereposztás, és lehet, h ez is nyomasztja. Elmondja, hol van éjjelente? A gyerekeknek sem jó a feszültség, ha nem tudjátok megbeszélni, nem javul a helyzet, engedd el. Egyedül álló anyaként azt hiszem jár valami anyagi támogatás is, de nem tudom pontosan. A kisebb fiad nem tud bölcsibe menni? Vagy nem olyan a munkabeosztásod? Egy kedves szomszéd vagy egy idős, megbízható néni nem jöhet szóba segítségként? Az is lehet, h nem sokáig maradnál egyedül :) De ilyen rossz kapcsolatban esélyed sincs, h boldog legyél. Ha egyedül vagy, akkor legalább a lehetősége megvan...
2012. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
En vagyok a ferj... A gyerekekkel csak én tudok jatszani, o kiabal, ideges. Sose csalnam meg, ennek ellenere allandoan gyanakszik... A csaladot en tartom el, nem akarmilyen szinten. Beteg az egesz csaladja is, nincs anyaminta...
2012. szept. 19. 22:27
 7/35 anonim ***** válasza:
31%

utolsó vagyok:

többszöri olvasás után úgy értettem, h a feleség a kérdező...

ha nem, akkor bocsi

2012. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
24%
Most akkor ki a hárpia, ki van gyesen? Nem értem...Légyszi használj személyes névnásokat. Köszi!
2012. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
53%

ki is vagy te a történetben?

mert nem tudom 100%-osan megállapítani 6. olvasásra sem...

2012. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%

látom itt is értelmezési gondok vannak... -.-


osztom az értelmes válaszolók nézetét, nem szabad együtt maradni, ha nem működik

2012. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!