Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak anyukámnak hogy...

Mit mondjak anyukámnak hogy megbocsásson nekem?

Figyelt kérdés
Én hazudtam neki nagyon sokat és elég nagy dolgokban,és most kiderültek tudom h ez nem mentség de azért mert féltem a következményektől nagyon és nem attól hogy leordít stb hanem h haragudni fog rám és csalódik bennem én őt NAGYON szeretem már az is rossz nekem ha csak csúnyán néz rám, szeretném valahogy helyrehozni kérlek írjatok valamit h mit mondjak neki 24 L

2013. márc. 30. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk hogy megbántad.

Meg mondd neki hogy féltél a következményektől és nem akartad hogy haragudjon rád.


Amúgy nagyon rossz dolgok?Esetleg nem írnád le hogy mi? Tuti hogy a te hibád volt?

2013. márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
szerintem szard le, ha ennyire hülye
2013. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én hibám volt nem mertem neki megmondani tudtam h kiderül biztosan csak féltem megmondani de ha tudtok valami jót írjatok már kérlek titeket nagyon fontos ne csak egy két szót mert itt csak a csoda segíthet. Az eddigieket köszönöm. Nem szarom le mert nagyon szeretem
2013. márc. 30. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
mondd neki, hogy be voltál szívva mindig,mikor hazudtál, és kész
2013. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es, miért cseszteted folyton szegény lányt??

unatkozol?

Kérdező, mond el anyukádnak, hogy féltél elmondani neki, nem akartál neki csalódást okozni, és ezért hazudtál. És mond el neki azt is hogy nagyon szereted! Biztos ő is szeret, és megbocsát! :)

2013. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy bocsásson meg a hibáidért. Ha őszintén is gondolod, csak akkor érdemes a bocsánatot kérni, különben csak hülyét csinálsz magadból és megalázod őt.


Ha őszintén bocsátnatot kértél tőle és a jövőben másként élsz, mint eddig, akkor semmi mást nem kell tenned. A megbocsátás a másik félre, itt az édesanyádra tartozik. Ha ő nem hajlandó vagy nem képes megbocsátani, az az ő baja, azzal te nem tehetsz semmit.

2013. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Kérj bocsánatot,aztán próbálj meg a lehető legjobban élni.Vagyis azokat amiket elkövettél,pont annak ellenkezője képpen.És ezekből látnia kellene hogy megbántad.

És ha nem is 1 nap múlva,meg megbocsát.


Szerintem.


Illetve,nem tudom,hogy másvalaki közbenjárását nem lehetne kérni?

2013. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dobjál le szotyira pénzt
2013. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!