Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ha te nem jössz össze vele,...

"Ha te nem jössz össze vele, úgyis talál majd magának másik lányt" Ezt hogy értette?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy fiúval. Én szeretném őt, szerintem ő is engem, de anyukámnak nem tetszik. Semmi sem tetszik neki rajta és el is mondta ezt nekem. Én meg megkérdeztem hogy "Akkor most mit tegyek? Álljak le vele?" mire ezt mondta anyum: "Ha te nem jössz össze vele, úgyis talál majd magának másik lányt". Most ennek mi értelme?


(Nem akarok vele leállni, én őt nagyon szeretném. Eszem ágában sincs vele "szakítani" de már kínomban nem tudtam mit mondani)


2013. márc. 30. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még csak 13-14 vagy akkor érthető hogy anyukád beleszól a fiú ügyeidbe, egyébként nem.
2013. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyukád nem szeretné ha ezzel a sráccal járna.


A kijelentése egyfajta érzelmi zsarolás, azt próbálja bizonygatni, hogy te nem vagy ennyire fontos ennek a srácnak, "csak egy lány", és bármikor talál mást helyetted.


Ne hagyd, hogy anyukád megmérgezze a kapcsolatotokat. Ha nincs semmi baj a sráccal, rendes, szeretitek egymást, akkor hallgass a szívedre.

2013. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyukádnak nem szimpi, és ennyi.
2013. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!