Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti képesek lennétek ilyenkor szakítani az új pasitokkal, hogy egy másik sráccal összejöjjetek, aki mindig rosszkor talál meg titeket?

Figyelt kérdés
Nemrégóta van pasitok, de megjelent egy srác újra, aki mindig rosszkor próbálkozott nálatok, mert épp akkora találtatok magatoknak pasit. Viszont a hoppon maradt srác iránt is éreztek vonzalmat.Van rá esély, hogy az új srácot ott hagyjátok,a hoppon maradt srácért? Van erre remény?
2012. jan. 5. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
na most ki melyik srác? leírnád mégegyszer? :DD
2012. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem. Ha összejövök egy sráccal, annak oka van, mégpedig szerelmes vagyok belé. Másrészről - gondolom, te vagy a srác - azt honnan veszed, hogy érez irántad valamit? Ha elég erős vonzalmat érezne irántad, akkor nem jött volna össze mással (hacsak nem valami könnyűvérű leányzó). Valószínűbb, hogy egyszerűen nem meri megmondani, hogy nem érdekled, vagy rosszabb esetben úgy gondolja, hogy így mindig ott leszel neki kéznél, ha kell.
2012. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A srác1 próbálkozik a lányal, aki ép összejött srác3-mal, srác1 már próbálkozott multkor is ugyanazzal a lányal de akkor srác2-vel volt a lány.

A kérdés az ha a lány érez valamit srác1 irányt, akkor képes lenne elhagyni srác3-mat, akivel most jött össze azután hogy srác2-öt elhagyta, szóval képes lenne srác3-mat elhagyni a srác1-ért?

2012. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Első: olvasd el mégegyszer, lassan, szerintem érthető, hogy mit írtam :)

Második: ott kezdődött a baj, hogy nem tudtunk találkozni, mert effektíve mindig közbejött valami, meg más városba is lakunk(de csak ilyen 30km a különbség), meg ugye én most felkerültem Debrecenbe és csak hétvégenként tudok hazajárni, és most itt a vizsgaidőszak is. És a csaj írta, hogy mindig rosszkor keresem/találom meg, mert pont akkortájt talál magának valakit.

2012. jan. 5. 12:36
 5/19 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mit érzek az a srác iránt, aki folyamatosan próbálkozik. Olyan szempontból lehetetlennek tartom ezt a szitut, hogy ha annyira tetszene ez a srác, akkor én keresném meg, miután szakítottam az előző párommal és készen állok egy új kapcsolatra.

Nekem pl egy viszonylag friss, 3 hónapos kapcsolatom van, de SOHA nem adnám őt SENKIÉRT. Egyszerűen imádom és nem számít, hogy valami világsztár epekedne értem, vagy éppen egy múltbéli szerelmem, nekem a jelenlegi párom a legfontosabb és őt senkire nem cserélném le!

2012. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

nemrégóta van pasitok= srác1

hoppon maradt srác= srác 2

és nincs harmadik srác :D

2012. jan. 5. 12:38
 7/19 anonim ***** válasza:

na látod, még sem olyan érthető :L:P

lehet remény. attól függ.

2012. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De van annyi tisztesség bennem, hogy nem fogom őket felbolygatni, mert én szétverném az illetőt, hogy, ha megtudnám, hogy próbálkozik a csajomnál...szóval most max. csak annyit tehetek, hogy várok és majd az idő eldönti, hogy meddig lesznek együtt, utánna talán már lesz esélyem.
2012. jan. 5. 12:42
 9/19 anonim ***** válasza:

"És a csaj írta, hogy mindig rosszkor keresem/találom meg, mert pont akkortájt talál magának valakit."


Bocs, de ez nagyon rossz duma. Komolyan ennyire felszínes a csaj, hogy ha talál egy megfelelő srácot, akkor összejön vele? És a szerelem?? Biztos vagy te benne, hogy ilyen csaj kell neked, aki mindig csak úgy talál valakit?

Amúgy meg a távolság nem hinném, hogy akadály lenne az internet korában. Attól még, hogy messzebb vagytok, tarthatjátok a kapcsolatot neten.

2012. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Részben én is bűnösnek érzem magam, ugyanis férfiúi becsületem miatt, meguntam egy idő után, hogy nem tudunk soha találkozni, meg ugye új volt a környezet teljesen és én is randizgattam közben. De ez szerintem érthető, sokan javasolták ezt nekem, hogy inkább hagyjam, mert sose tudunk találkozni vagy ő nem akar szándékosan. De én érzem és mostmár tudom is, hogy érez irántam vonzalmat, és én inkább megvárom, hogy újra egyedülálló legyen, mert rájöttem, hogy nekem ő kell.Tudom, hogy nem vagyok neki közömbös.
2012. jan. 5. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!