Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg, ha a...

Hogyan oldjátok meg, ha a párotok reggeltől estig dolgozik? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Most kezdett új munkahelyen az élettársam, 16 órázik általában, hetente egyszer van szabadnapja (még). Annyira nehéz így. Arra lennék kíváncsi, hogy nektek vannak e közös programotok? Szeretkezni milyen sűrűn szoktatok így? Nem hidegültetek el egymástól? Szeretném fent tartani a kapcsolatunkat, de ha nem megyünk sehová, az nem lesz jó hosszú távon.

2013. márc. 31. 06:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Neked nehéz, hogy a párod 16 órázik?? akkor gondolj bele, milyen lehet neki....
2013. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Mi a férjemmel mindketten vendéglátásban dolgozunk, úgyhogy gondolhatod mennyit látjuk egymást...

Volt olyan hónap, hogy 3 közös szabadnapunk volt...

A szeretkezést ez nem befolyásolja, ahhoz sosem vagyunk fáradtak! A közös program már nehezebb kérdés, de megoldható, csak előre kell tervezni. És ahogy írtad, ez most átmeneti időszak, később több szabadideje lesz. És igen, egy kapcsolathoz türelem, tolerancia, és megértés is kell.

Ne aggódj, ha szeretitek egymást, és jól kijöttök, nem lesz gond!

2013. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked attól jó egy kapcsolat, hogy mentek valahova, akkor elég baj. Ha te is 16 órát dolgoznál, neked sem lenne kedved szórakozni.

A szexet pedig meg lehet oldani így is.

2013. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell alkalmazkodni az o munkarendjehez amennyire lehet.

Neki sokkal nehezebb, mert akarmit csinaltok azt 16 orua munka plusz utazas utan tolti.

Az en parom igaz nem 16 orazik, hanem 10 plusz 1-1 ora utazas. De pj t ugy jar, h reggel mar nincs ido sehova elmenni, este meg mar keson er haza nagyon...

Nekunk ez szerencsesebb, mert reggel ha en van h 3:30 kor keltem, du hamar hazaertem emiatt, pihentem akkopr, igyeste volt meg lehetosegunk beszelgetni, mashoz mar gyakran faradtak voltunk. Altalaban ha reggel mas beosztasban voltam, akkor reggel szeretkeztunk. Vagy du. Aludtam es este tobb energiam volt.

En kemeny fizikai munkat vegeztem, o nem, tehat az eseteg tobbsegeben nalam volt gond, mert hiaba nem en voltam a munkahelyemen 10 orat, bar hetente 2 szer minimum igy alakult...mindjettonknek sokat kellett alkalmazkodni a helyzethez.

Nekunk volt olyan honap, hogy egyszer 2 nap volt egyutt szabadnap, akkor is azert mert elutaztunk szulokhoz, tehat azt sem minositenem egyutt toltott idonek.

Megmondom oszinten, higy ezt is visszakivanom mar, csak lenne ujra munkam.


A lenyeg, hogy nektek kell megtalalni, azt ami kozosen mindkettotoknek jo. Neekd kell akkor pihenned amikor tudsz, hogy amikor hjazaer, ha nem s a szexualis eleteteket elitek, legyen lehetosegetek beszegetni, ha mas is van az plusz szuper:) ha sikerul kialakitani egy rendszert, akkor mar minden jon magatol. A hangsuly a rendszeren van

2013. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 12 órázik a párom, van, hogy éjjel, van hogy nappal (szervergazda vagymi...). Változó. Ráadásul most gyeden vagyok.Ma is ment dolgozni, meg holnap éjjel megy legközelebb. Programok nálunk nem igen vannak, vagy ha igen akkor az a gyerek, de nagyszülők mesze vannak, ergo közösen a gyerek nélkül nem tudunk elmenni sehova sem. Közös program így a főzés meg a filmnézés (itthon) :D Ha erős a kapcsolatod nem fog elhidegülni Miért is hidegülne el? Nem a közös programoktól jó egy kapcsolat. Te milyen programokat hiányolsz, amik azelőtt megvoltak, most meg nincs meg?
2013. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mesze = messze

(előző voltam)

2013. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én párom is sokat dolgozik, 14 órát, heti 1 szabadnappal, és persze rossz, hogy alig vagyunk együtt, de ez van.

Programokat nézve változó mikor tudunk elmenni, nem szoktunk előre tervezni mert mindig olyankor jön közbe valami. De van amikor 2-3 havonta megyünk el valahova, de legtöbbször amiatt mert nincs kedvünk.

A szexet pedig megoldjuk, legalább heti 3-4 alkalommal együtt vagyunk. Amikor itthon van aznap többször is együtt vagyunk. Erre nem vagyunk fáradtak. :)


Amúgy ha neked csak úgy jó a kapcsolatotok, hogy elmentek valahova az már nem jó. Ilyenkor már nem a munkának kell a kifogásnak lennie. Más miatt nem működik a kapcsolatotok!

2013. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen váltott műszakban dolgozunk a férjemmel. Én 11-kor kezdek és este 7-8 fele végzek, van hogy hamarabb, van hogy később. A férjem délután 4-5 között kezd és hajnal 1-2-3-4 mire hazaér, vendégektől függ.

Ahogy végeztem, beszaladok hozzá, 10 perc, irány haza, összepakolok, kitakarítok, mosok, vasalok, tanulok, előkészülök a másnapi munkához. Utána alvás amíg haza nem ér, akkor 1-2 óra együtt, beszélgetünk, megvacsorázunk vagy elmegyünk valahova a barátokkal, mikor hogy alakul. Utána nekem alvás, Ő még fent marad, bütyköl, megcsinálja nekem másnapra a kajámat és jön aludni. Reggel mikor felkelek, ébred Ő is, együtt reggelizünk, Ő megy vissza aludni, én bekészítem a kávéját, az ebédjét utána irány a meló. Persze havi 1-2 nap kidőlünk mindketten, én nem bírok felkelni mire hazaér vagy Ő nem tud felkelni reggel mikor megyek, de belefér néha :)

Októbertől-áprilisig heti 6 napot dolgozunk, áprilistól-októberig heti 7 nap... 5 éve élünk együtt, 2 hónap után költöztünk össze, néha vannak gödrök, elég mélyek, de akkor egy őszinte beszélgetés sokat segít, eddig mindent megoldottunk, megcsalás, elhidegülés sosem volt. Mindent meg lehet oldani ha akarja mind a két fél ha nem gond a nyers őszinteség mindkét részről!

2013. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem rossz a kapcsoltatunk, viták előfordulnak, de egyébként jól meg vagyunk.

A közös programra nem azt értem, hogy elmenjünk bulizni. Hanem, hogy elmenjünk sétálni valami szép helyre, vacsorázni, színházba vagy bármi. Ez előtt sem volt olyan sok közös programunk, de volt! A szeretkezés kevesebb lett, ez előtt együtt voltunk minden nap, most olyan 2-3 naponta. Ez előtt 0-24 együtt voltunk, úgy hogy még iszonyat nehéz mindkettőnknek. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 31. 23:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Abba az egy napba sok minden belefér :) És hidd el nekem, hogy sokkal minőségibb idő lesz, mint amit eddig valaha együtt töltöttek. Jobban fogjátok értékelni és megbecsülni egymást is. Persze sokan nem tudják ezt elviselni, a férjem főnökének exei tudnának mesélni.... Stressz masinák.... Amikor meg egy kicsit nehezebb időszak van, beszélgess vele róla és soha ne felejtsd el, hogy miattad is dolgozik 16 órát, nem csak a saját szadista hajlamai miatt :) Légy vele türelmes, egy pár hét, max hónap alatt megszokja Ő is az új életet, munkát, életritmust. Addig pedig kitartást és ne csinálj felesleges problémákat amiatt hogy sokat dolgozik, inkább őszintén beszélgess vele!
2013. ápr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!