Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy ev körüli babak anyukai...

Egy ev körüli babak anyukai hogyan oldjatok meg a hazimunkat? Aferjem reggeltöl majdnem estig nincs itthon, külföldön lakunk szülök messze?

Figyelt kérdés
Neha akkra a kaosz, hogyha bejön a szomszed neni leeg a bör a pofamrol.Fözni minden 2. nap deleött amig alszik...de a takaritas, szinte mindig csak felületesen, vasalas este.Ti hogy csinaljatok?
2011. aug. 24. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkoriban járókát használtam. abba beraktam, és kitakarítottam, jól látta, mit csinálok, nem unatkozott. Vagy hintába tettem és úgy ugyanezt.
2011. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljes mertekben megertelek,a helyzet nalunk ugyanez. Kislanyom 17 hos, kulfoldon lakunk mi is, senki segitsegem nincs, a kulonbseg az hogy az en parom kora reggel megy dolgozni, es ejfel elott er haza.... Szoval a takaritas kb ugy mint nalad , feluletesen. Neha az egyik szoba, neha a masik, neha a furdoszoba. De egy teljes nagytakaritast sose tudok megcsinalni. MInden nap ejjel fel 2 korul kerulok az agyba vegre, addig csinalom a dolgokat amiket nem tudtam mig ebren van a kisasszony. Sajnos ez van, nagyon nehez, de mar kezdek hozzaszokni. Ha esetleg a parom itthon van, akkor kihasznalom az idot, hogy tud a picurral foglalkozni, en meg nekiesek mondjuk egy alapos haloszoba takaritasnak, vagy ilyesmi. Nyugi, nem vagy egyedul ezzel a problemaval!

2011. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én itthon élek, nekem sincs reggeltől délután 5-6ig senki csak a gyerekek (3 éves kislány és 1 éves ikerfiúk). Nincs rend és patyolat legtöbbször, főzök minden nap szinte (fiúk akkor alszanak, lányom "segít" nekem). Reggel elmegyünk boltba, utána reggeli, játék, nekem porszívózás, mosógépbe pakolás, játék velük ha igénylik. Ha elalszanak főzés, ha nagy néha a lányom is alszik akkor felmosok. Bepakolok a mosogatógépbe, ha felkelnek ebéd, megint elő a porszívó a kicsik miatt (ahogy esznek....), elpakolás, ők közben játszanak. Ha igénylik játszom velük, ma pl átrendeztem a két kicsi szobáját és kitakarítottam. Belefért. Vasalni nem vasalok, csak amit nagyon-nagyon muszáj.A fürdő-wc-t apa szokta hétvégén, addig én csinálom a napi ritmusomat, figyelek a kicsikre nehogy bemenjenek. Nagyjából ennyit segít apa, meg amíg fürdetem a csajszit játszik a kicsikkel. fél9-9 fele alszanak a gyerekek, mostanában én akkor jutok csak el fürdeni. Én nagyjából így csinálom, szóval nagytakarítás nincs, minden nap egy kicsit, nappali minden nap legalább porszívózva.
2011. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Együtt csináljuk a házimunkát. Több idő, mintha egyedül csinálnám, de ezt inkább "szórakozásnak" fogjuk fel, neki is van kisfelmosója, segít kevergetni a kaját, ilyesmik. Ha épp nincs kedve, akkor eljátszik egyedül. Ha nyűgösebb napja van, mikor se segíteni nem akar, se egyedül játszani, csak rajtam lógni, akkor mei tai-ban van a hátamon (bár ez mostanában már elég ritka, a szep. szorongás első felében, 8-9 hónapos kora körül majd' minden nap így ment a házimunka).
2011. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!