Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok és van...

14 éves lány vagyok és van egy 10 éves öcsém akivel egy szobában élek és nem jövünk ki egymással. Este direkt nem hagy aludni mert énekel stb. Amit persze anyáék nem vesznek észre. Vele nem lehet beszélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Zavar7

2013. márc. 31. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gáz, de szerintem vedd fel mobilon és mond meg neki, hogy ha nem hagyja abba, bemártod a szüleiteknél.
2013. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
fingj a fülére
2013. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
96%

Csinálj úgy mintha észre sem vennéd , ne is foglalkozz vele

Pár nap és megfogja unni

Vagy zsarold vmivel :D

2013. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
verd meg
2013. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szekrénnyel válasszátok ketté a szobát.
2013. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szólj anyudéknak hogy az öcséd nem hagy este aludni... elég a bogarat elültetni a füllben, utána már ők fognak hallgatózni... tapasztalat
2013. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nálunk galéria ágyak vannak a szoba két végében és egy gipszkarton falrész amellyel kissé elszeparáltuk őket egymástól


am a vedd fel amit csinál az jó ötlet

de ne zsarold meg az vissza üt

2013. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Latja, hogy idegesit a dolog, es ez tetszik neki. A kulcs a reakciomentesseg. Nem garantalom, hogy 2 het utan feladja, vagy hogy nem kezd el mas bosszanto dolgot csinalni, de az mar jo jel lesz szamodra, ha az enekles helyett elkezd mast csinalni. Mert akkor az azt jelenti, hogy idegesiti, hogy nem idegesit teged az enekles. Ekkor akar a kepebe is rohoghetsz. A legidegesitobb dolog szamara az lesz, ha latja, hogy teged egy cseppet se zavar, hogy enekel. Ha te is elkezdesz dudoraszni, az megint nem jo, mert tudja, hogy azert csinalod, hogy visszavagj. Szoval csinalj ugy, mintha aludnal. En lassan elkezdenem ragni szuleim fulet, hogy mi lenne, ha a szoba kozepere tolnank a butorokat, hogy elvalasszuk a szobat, hogy legyen egy kis maganszferam. Meg 1-2 ev, es tuti jobban fog idegesiteni ocsi. Sajnos en is egy szobaban nottem fel tesommal. 14 eves koromig kabe a 2 evvel idosebb noveremmel, majd 18 eves koromig a 2 evvel fiatalabb ocsemmel laktam egy szobaba...eldontottem, hogy ha nekem gyerekeim lesznek, tuti kulonszobaba rakom oket. Abszolut nem egeszseges kulonbozo nemu gyerekeket egy szobaba rakni, foleg tinikorban, addig meg hagyjan.
2013. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
primitív kis F#sz. Ha a szüleidnek szólsz talán tesznek valamit, ha nem akkor ők is azok.
2013. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 31. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!