Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki túl fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dakelo kérdése:

Van egy lány aki túl fiatal hozzám 13 éves és én vagyok 17 éves össze akarunk egymással jönni de engem zavar a kor külömbség, zavar hogy ha meg jelennék vele olyan helyeken lenéznének vagy leégetném magam és pedig nagyon szép lány szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy a hugod! :)
2013. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
homokozóhoz te vagy nagy, bulizáshoz ő a kicsi így marad a közös fagyizás, és hogy a húgod (és persze semmi szex, mert az apja vadászpuskával fog megkeresni)
2013. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát az még elég gyerek agyban...

Ráadásul nem is szexelhetsz vele,mert még nincs 14.Én a helyedben keresnék öregebbet.

2013. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint hanyagoljam.
2013. márc. 22. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz a kis csaj ahhoz hogy leégesd magad. Megy ez neked önerőből is ha csak az gátol meg az összejövésben hogy nem lehet vele megjelenni sehol.
2013. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy 14 legyen :) Amúgy alapból nem nagy a korkülönbség... Csak a törvény miatt
2013. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
na masok velemenyet vedd figyelembe azt amit erzel es amilyen szemmel nezel te arra a lanyra ha tetszik es ugy gondolod hogy nem csak nemi dolgokat szeretnel vele csinalni akkorprobald meg ha 1-2hetet is tart akkor is legalabb tudod mi a helyzet de lehet sokat tartana ez a kapcsolat .. A te dontesed ne masok velemenye utan menj .. En nekem is vol 17eves pasim 13eves koromba es egyikonk sem jart rosszul :)
2013. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi így lessz meg probálom vele! :)
2013. márc. 22. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!