Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok és van...

14 éves lány vagyok és van egy 10 éves öcsém akivel egy szobában élek és nem jövünk ki egymással. Este direkt nem hagy aludni mert énekel stb. Amit persze anyáék nem vesznek észre. Vele nem lehet beszélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Zavar7

2013. márc. 31. 10:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"primitív kis F#sz. "

Hogy lehet egy 10 éves kisfiúra ilyet írni? Remélem ez a válaszoló nem felnőtt ember, mert akkor elég lent lehet az értelmi színvonala. Tiszta szégyen, hogy milyen emberek válaszolnak ezen az oldalon sokszor!

2013. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg az.
2013. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz értelmesen ak ne válaszolja. Ez egy 10 éves KIS FIÚ!
2013. márc. 31. 16:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Mind voltunk 10 évesek, a tesóm is, az unokatesóim is, egyikük sem volt ilyen. 5-6 évesen igen, de 10 évesen rég nem.
2013. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Saját és ismerőseim példája alapján az egyetlen megoldás a külön szoba.

Nekem bátyám van, 19 éves koromig egy szobában kellett laknunk, hát nem volt mókás. :D

Azért csinálja, mert neki sem jó ez a helyzet, meg egy kamaszlány amúgy is mindent túlreagál, külön mókás bosszantani. Ne reagálj rá és kész.

Mondjuk az érdekes, ha a 10 éves öcséd később fekszik, mint te, és a szüleidnek fel se tűnik. Szólj anyádéknak, hogy túl sok cukrot kap öcsi, mert még éjszaka is ezerrel pörög, te meg már aludnál, és szólj, hogy figyeljenek erre oda jobban. Ne olyankor szólj, ha ott van az öcséd is, mert akkor persze, hogy jó fiú lesz pár napig. Négyszemközt szólj nekik.

2013. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!