Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem...

Mit tegyek, ha a férjem nagyon súlyos online játék függő (gamer)?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit tegyek. Kb.6-7 éve megy ez.


Nem akarok elválni, szeretem.


Én számtalanszor őszintén magamba néztem már. Mindent megcsinálok neki, mosok, főzök, takarítok, ellátom a gyerekeket, dolgozok és iskolába járok.


Mit lehet tenni emberek??


Hátha van olyan itt, aki okosabb nálam.


Pszichiáterhez nem megy, mert azt mondja, hogy az orvos úgy se tud neki segíteni.


2013. márc. 31. 18:45
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
80%
Próbáljatok meg kitalálni valami családi szabadtéri programot , bentre meg esetleg valami társasjáték , felnőtt ember biztos meg lehet beszélni vele
2013. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor lehet rajta segíteni, ha ő is belátja, hogy játékfüggő. Sajnos elég nehéz kilábalni ebből, mint minden komolyabb függőségből. A leghatásosabb, amit ismerek az az anonim szerencsejátékosok által szervezett csoportos gyűlések látogatása.

[link]

2013. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Töröld ki a hozzáférését a játékhoz muahhhaha
2013. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

elsősorban sokat számítana ha őszintén megmondanád neki az igazat.Mármint mond el neki ha ez így megy tovább akkor válás lessz a vége.Én magam is voltam gamer,erről nehéz a leszokás,itt vagy kikéne húzni a dugót vagy nem szabad hagyni neki időt.jóformán Én is jáccanék de időm sincs rá mert annyi melóm és dolgom van.Vagy azt kéne csinálnod hogy bízzál rá feladatokat,vagy jelöld ki neki azt az időpontokat amit te sem bánsz ha játékra fordít,addig neked is lessz egy kis időd amit hobbira fordíthatsz.ha nincs így időd akkor kérd meg hogy segítsen ebben abban hogy legyen.Aztán amit még meg lehetne próbálni az az hogy elcsábítani a gép elöl akár sexxel is,vagy találj ki mindig valami programot.Élmények kellenek neki,menjetek túrázni,motorozni,extrém dolgokat csinálni,esetleg extrém helyeken sexelni.

Vagy csinálhatod azt is hogy leülsz mellé és addig idegesíted míg abba nem hagyja.

remélem megtudjátok ezt majd oldani!

MInden jót!

üdv!

2013. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Nem szerencsejáték függő, hanem "internetes játék". Ez "ingyen van".


Nem szívesen mozdul ki se nagyon sajnos. Társasozni, ilyesmi se szeret.


Tényleg függő sajnos.


A szex sem jön be, mert nekem se lehet úgy szexelni, hogy csak azért fekszek le vele, hogy eljöjjön a gép elől.


A 3. nem vicces. Kicsit se.


Sajnos a munkája is ehhez kapcsolódiak. Programozó egy menő cégnél.

2013. márc. 31. 19:09
 6/21 A kérdező kommentje:
Teljesen kétségbe vagyok esve. Néha azon is elgondolkodom, hogy emiatt végzek magammal. Csak a gyerekek miatt nem tettem még meg. :(
2013. márc. 31. 19:11
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Függőségről csak orvosi segítséggel lehet leszokni, mert különben csak ártasz.

Ha annyira nem komoly akkor mindképp egy beszélgetést kellene megejtenetek.

2013. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

De hát az is egy jelzés lenne neki, nem viccből mondtam.

Amúgy meg hagyd el, de most komolyan. Majd ha mindenkit elveszt maga mellől, rájön, hogy mit barmol szét.

2013. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Annyi beszélgetés volt már, hogy már én unom magam (megfásultam).


Nem lehet vagy nem szívesen dob el az ember 12 év házasságot csak úgy a mai világban.


Akkor 2. kérdés:


Hogy lehet egy felnőtt férfit pszichiáterhez elvinni erővel, ha foggal-körömmel tiltakozik ellene.


(Gondolom sehogy).

2013. márc. 31. 19:19
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy de azt megmondhatód, hogy vagy elmegy vagy hosszútávon elveszíti a családját.
2013. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!