Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék fürdeni de itt...

Szeretnék fürdeni de itt vannak a vendégek. Illik így?

Figyelt kérdés
Most vasárnap este átjött apám haverja és annak a családja. Jókat beszélgetnek lent a nappaliban.Szeretnék készülődni, fürdeni, de az a baj, hogy én önmagában is nagyon gátlásos vagyok, vagy hogy is mondjam... Szóval tényleg már attól félek hogy le kell menni és köszönni, mert ők azok a fajták, akik mindig megkérdezik hogy miújság... Ne értsétek félre, nem vagyok pszichés beteg, csak hát őket amúgy sem kedvelem. Tudom, menjek le nyugodtan, csináljam a dolgom, de olyan rossz így fürdeni menni , hogy tudom hogy itt vannak... Arról nem is beszélve hogy még ki akartam porszívózni a szobámat. Egyébként nem tudtuk hogy jönnek, én is csak most tudtam meg hogy jöttem ki a szobámból épp mentem volna le és hallottam hogy beszélgetnek. Tudom hogy rosszul fogalmazok, elnézést kérek. Ja és ugye most az itthoni kényelmes ruhámban vagyok, ebben sem szeretnék "eléjük állni" De most arra a pár pillanatra meg minek öltözzek át?
2013. márc. 31. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Semmi rossz nincs benne nem hozzád mentek menj nyugodtan fürdeni.
2013. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

1. a kényelmes öltözék ne legyen gond. Nem kell állandóan tip-tponak lenni.

2. Lemész, köszönsz, és gyorsan mondod anyudnak vagy apudnak, hogy

" most megyek a fürdőszobába, készülődöm mert tudod ma programom van."

3. Szépen bemész a fürdőszobába, megfürdesz, felöltözöl, és ha ott vannak még csak mosolyogsz és felmész a szobádba

4. Ha indulsz és még ott vannak akkor elköszönsz hogy

"További szép estét mindenkinek. Apa/anya majd jövök..

és elmész..

Mit kell bonyolítani a nagy semmit???

2013. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Tényleg nem vagy pszichés beteg?

Gondold végig. Ne nekem, hanem magadnak válaszolj.

2013. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csináltam ahogy a második írta, sőt én még szőrtelenítettem is a fürdőben, mivel másnap hajnalban utaztam nyaralni :)

A család elbeszélgetett a barátokkal én összekészülődtem, becsomagoltam, nem zavart senki és én sem zavartattam magam túlságosan. :) Felöltöztem rendes ruhába a fürdőben, úgy viselkedtem ahogy szoktam.

2013. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj,TE vagy OTTHON,és ők a vendégek,főleg hogy váratlanul állítottak be hozzátok.Szóval nehogy már te érezd kellemetlenül magadat a saját otthonodban miattuk.
2013. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hete jött pár rokon hozzánk átadni az esküvői meghívójukat, kb 7kor érkeztek. Este 11kor mentek el. (Nem hozzánk jöttek, nagymamámmal egy háztartásban élünk átmenetileg). Van egy 7 hónapos fiúnk aki reggel 6kor ébred. Gondold el, ha én megvártam volna őket, mire elmennek. Szó nélkül elmentem fürdeni, igaz, utána mosogatnom is kellett, úgy hogy kénytelen voltam megvárni míg elindulnak. Te ne várj rájuk, te vagy otthon, ők a vendégek, este van, így teljesen érthető hogy elmész fürdeni és végzed a szokásos teendőidet. Ez nekik lesz kellemetlen ne neked legyen az!
2013. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Lent a nappaliban", ez gondolom, nem panel. Én abban éltem tiniként, na ott nem lehetett fürdeni, ha vendégek voltak, mert bárhonnan rád láthatott valaki, ha mentél ki vagy be.


Egyszer a húgomra is rányitottak a fürdőben, hogy kezet mossanak klotyó után. Még a pasas volt kiakadva, hogy miért szégyellős.

2013. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!