Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsémmel nem túl felhőtlen a...

Öcsémmel nem túl felhőtlen a kapcsolatunk mostanság. Mit tehetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az egész úgy 2 hónapja kezdődött. Azelőtt semmi baj sem volt, csak zavarta, hogy én olyan emberekkel is kijövök akikkel ő nem, és nem bírja elviselni ha valamit esetleg nem ő tud jobban. Ezért is kezdett el velem bunkón viselkedni, szinte mindig belém köt ha valami nem tetszik stb. Ami pedig rosszabb hogy mások előtt is simán nekiáll produkálni magát. Sokszor próbáltam rábeszélni hogy erről szokjon le, mert gyerekes, de akkor mindig megsértődik és azt mondja, hogy nem hiszi el, hogy a bátyja vagyok.

Én 30, ő pedig 26.


2013. ápr. 2. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Tarts töle távolságot, ne menjetek ugyanabba a társaságba, lehetöleg ne legyél egy helyen vele.

A korotokból gondolom, hogy nem egy házban laktok, minél kevesebbet találkozzatok.

Idövel leáll a féltékenységgel, ha meg nem, akkor jobb, ha kerülitek egymast.

2013. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még együtt laktok?
2013. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, külön vagyunk. Szerintem jobb is mert nem nagyon bírnánk egymást
2013. ápr. 3. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!