Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 hetes terhes vagyok és úgy...

Kiralylany85 kérdése:

12 hetes terhes vagyok és úgy érzem, a férjemmel egyre rosszabb a kapcsolatunk. Sokat veszekszünk, egyre távolabb kerülök tőle, de nem tudom, mit tegyek így terhesen?

Figyelt kérdés
A babát terveztük, két és fél éve vagyunk együtt, de úgy érzem, magányos vagyok mellette. Időnként másnap délután keveredik haza egy-egy buliból, a családomat és a barátaimat nem szereti, kerüli őket, míg én minden rokonához megyek vele. szinte teljesen külön életet élünk már, mert nincs is kedvem hívni már magammal. Nem kedveskedik és ha ezeket szóvá teszem, nem változik semmi. Mit tegyek? Velem van a baj? Kérdezzetek és válaszolok, nem tudom, mi lesz velünk? A babát nem bánom egy percig sem, ő nem tehet semmiről, de a házasságunk lehet, hogy tévedés volt?

2013. ápr. 1. 00:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Nem lehet hogy annyira el vagy keveredve magaddal, hogy Őt semmibe veszed? Úgy értem, hogy a nők mér a babatervezéskor csak arra koncentrálnak, és amikor sikerül a terhesség, akkor meg teljesen elhanyagolják a párjukat, főleg szülés után. Tisztelet a kivételnek. Nálatok nem lehet ez a gond?

2013. ápr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%

Hát,nem túl jó természetű pasit fogtál ki...Gondolom azt hiszi,már biztos,hogy vele maradsz,és nem kell erölködni...

Vagy már nem szeret,az is lehet,hogy van valakije.

2013. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem, ilyen téren nem változott semmi. Nem hanyagolom el, úgy érzem, viszont ő engem érzelmileg igen.
2013. ápr. 1. 01:05
 4/30 A kérdező kommentje:
2/3: Én is úgy gondolom, hogy túlságosan biztos már a dolgában, pont ezért már többször is elmondtam neki (félig ijesztésképpen), hogy ne gondolja, hogy mindenáron vele maradok, ha így viselkedik, akkor is. De hiába, nem változik semmi. Szerintem nincs senkije (még), de ha ennyit veszekszünk, hát ki tudja, meddig? Én már azt mondom, az ördög nem alszik...
2013. ápr. 1. 01:09
 5/30 anonim ***** válasza:
27%

2. vagyok megint

Ha nagyon nem olyan,mint szeretnéd,akkor szakíts vele,vagy ha azért még szeretnéd,akkor tartsatok szünetet,és beszéljétek meg,lehet-e mással randizni,dugni,stb...

2013. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Elcsépelten hangzik, de szervezzetek közös programokat :)
2013. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
44%

Megijedt a gyerektől büdös neki a felelőség.

Ha van hova mened pakolj és szó nélkül lépj le mert az ilyen pasik 1-2 évet végig hisztiznek hogy te direkt csőbe huztad őket a gyerekkel, kövér vagy, rossz anya, háziasszony...

aztán pár év hiszti után lelépnek.

Ne ted ki magad ennek sokkal jobb a babával kettesben mint egy flegma erőszakos barommal aki tönkre vágja az önbizalmad.

2013. ápr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
45%
Gyerekkel egy faszit sem lehet maradásra bírni-boritékolható a bukásod, csak ippeg lesz még 1 gyerek, akiért felelős leszel és a lelkeden szárad, hogy eszközként használtad fel.
2013. ápr. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen volt a terhességed előtt is? Akkor is bulizott és délután jött csak haza? Ha igen, akkor szerintem azért lett ez most számodra akkora probléma, mert anya leszel, és a babónak a legjobbat akarod majd..meg persze a hormonok is kicsit érzékenyebbé tesznek...

Ha csak most lett ilyen "barom"..már bocs..akkor lehet le kellene ülnötök egy komoly beszélgetésre..lehet hogy csak megijedt a felelősségtől...ha nem fog változni a helyzet, akkor tényleg nagy szarban vagy :(

Állítsd kész tények elé, hisz közösen akartátok a gyereket! Ha így akar továbbra is élni, akkor tegye ezt de nélküled, költözzön el, vagy te költözz el..ha tényleg szeret és rájön hogy elveszíthet mindkettőtöket, úgyis rájön magától, hogy változnia kell, és teperni fog érted...ha nem, akkor már tudod hogy egy önző barom, és jobban jársz nélküle

2013. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

" Időnként másnap délután keveredik haza egy-egy buliból, a családomat és a barátaimat nem szereti, kerüli őket,"



És ennek a férfinak szülsz gyereket? Gratulálok.


Tudom ezzel jól "kisegítettelek", de nem tudom megérteni, nem működő nyögve nyelős kapcsolatban miért vállalnak egyesek gyereket, olyan reményekkel, hogy jobb lesz. Jobb soha nem lesz ilyenkor, csak rosszabb....


A házasságotok meg nem tévedés volt, hanem butaság, ha így áltak a dolgok akkor is...


Próbálj beszélni vele kedvesen, mondd el neki az elvárásaidat, igényeidet. Hátha megváltozik....

2013. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!